• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
poškrábané xenony
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tomino
Saturday 09 February 2008 - 18:52:53 Citovat
Host
Ahoj všem. Prosím o radu zda je možné nìjak rozleštit poškrábané xenony, utvoøily se mi na nich takové drobné ale husté rýhy:-( nevím co s tím . Jen pro info jde o originály od fy. Hella a nový stojej fakt bombu. Má nìkdo nìjaký nápad? Ještì taky prosím o info jak tyto svìtla vymonbtuju z vozu a zda jdou rozebrat abych se dostal k parabolám, chtìl bych namontvat dovnitø kroužky Angel Eyes, myslím že by to mohlo vypadat zajímavì. Dík všem za rady a nápady [email] 774124784
qpc
Saturday 09 February 2008 - 21:28:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
každé sklo se dá brousit,plast jen obtížně..Jinak rozlepit jako každá jiná slepená(např.vectraB ) a pak zase silikonem slepit..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Saturday 09 February 2008 - 21:37:33 Citovat
Host
Poskrabana sklicka na digitalkach (take v podstate tvrzene plexisklo) jsem kdysi s uspechem rozlestil Silichromem (pripravek na lesteni chromu).
Brenky
Saturday 09 February 2008 - 21:43:13 Citovat
Host
no tak to nevím, zda se Ti to podaří rozleštit...ale držím palce.
dej pak vědět jak se Ti to podařilo.
Vyndat z auta je jednoduché. Dva šrouby nahoře a jeden dole. Musíš sundat mřížku vedle mlhovky. Pak už jen konektory ke světlu.
Pošli potom fotku jak to vypada s těmi angel eyes. Na to jsem zvědavý...a určitě nejen já.
JardaB
Saturday 09 February 2008 - 21:49:36 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja jsem lestil klasicke necire HELLY v OB, vsim moznym, nejaky efekt se dostavil ale nic extra, Hlubsi ryhy jsou nejak trvale. Kdyz tak zjistim znacku pasty, ktera mi prisla nejucinnejsi ale mel jsem ji pujcenou od bratranka.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Petr s
Wednesday 13 February 2008 - 14:37:34 Citovat
Host
Plexi se dá leštit polystyrenem,ale nevýhoda je,že to hrozne dlouho trvá na druhou stranu to zase dlouho vydrží.
undy
Wednesday 13 February 2008 - 15:40:45 Citovat
Host
Ja som mal podobný problém.Vyriešil som ho takmer do dokonalosti-Tempo pasta a vŕtačka s kotúčom -taký chlpatý akoby kožušinový asi 1 cm dlhé chĺpky.Naniesol som tú pastu na svetlo pomalými otáčkami kotúča rovnomerne po celej ploche.Potom pri vysokých otáčkach som to leštil cca hodinu jedno svetlo.Priebežne som pridával tú pastu,minul som z nej asi polovicu.Je to asi rok dozadu,odvtedy tie svetlá celkom držia a bol to podstatný rozdiel aj vizuálne aj v svietení.
Colommbo
Sunday 25 December 2011 - 20:13:11 Citovat
Host
Leštil jsem jen světlo na straně řidiče, vypadalo jako by ho předchozí majitel zkoušel otřít hadrem namočeným v nějakým ředidle, plast v některých místech takovej úplně jakoby nabobtnalej a až dozelena, hnus fialovej __; Vzal jsem to jemným šmirglem pěkně pod vodou, jako se brousí plnič před stříkáním, 1200, 1500 a pak 2000, místy jsem musel i dost přitlačit a nakonec ještě pořádně tempem na starý laky, všechno pěkně růčo Není to z mojí hlavy, poradil mi to jeden člověk a dost jsem se toho bál, nicméně výsledek překvapil nejen mě. Chce to trpělivost a případně opakovat i několikrát dokola.
wisastar
Monday 26 December 2011 - 13:13:06 Citovat
Host
joo panove to chce pouzivat kvalitni vodu do ostrikovacu... pak je to rozleptany
kubino
Tuesday 27 December 2011 - 10:04:59 Citovat
Host
Mrkni na Odkaz mají tu přímo sadu na rekovaci

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1854 sec,0.1311 z toho dotazů.