• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tachometr "chrasti"
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel222
Saturday 02 February 2008 - 12:20:47 Citovat
Host
Ahojte, pri jizde astrou 96 mi mirne "bzuci" neboli "chrasti" tachometr, nevite co by se s tim dalo delat?Co tam muze byt spatne, jak to spravit? Neni to nejak hodne hlucne, ale znervoznuje me to Dekuji
Martas
Saturday 02 February 2008 - 12:33:06 Citovat
Host
AF ma mechanickej tachometr vcetne nahonu, tazke pricin muze byt nekolik.

Jakeho razu ten zvuk je spise ozubena kolecka nebo cvakani a nebo spise selsest ?

Pokud kolecka tak je to primo mechanizmus tachometru a nic moc s tim neudelas
Pokud cvakani muze to byt spatne nasazena osicka bowdenu do budiku ale i jiz opotrebovany budik/bowden - zkontrolovat viz nize.
Pokud selest tak napred zkontroluj zda bowden neni nekde "prilis prelomeny" (ma tvorit co nejpravidelnejsi oblouk s co nejvetsim polomerem) pokud je toto v poradku demontuj nahon tachometru (bohuzel musis minimalne povytahnout i pristrojovku), zkontroluj bowden jak vypada, pokud je mechanicky v poradku vytahni vnitrek ven a vykoupej ho v oleji a namontuj z5.
yetii
Sunday 03 February 2008 - 09:04:41 Citovat
Host
no mě ta taky chvilku jakoby cvakalo a pak jsem zjistil, že sem špatně vynuloval denní počítadlo, prostě ty čísla byly trochu pootočený. dvakrát sem pak zatlačil na ten nulovací čudl a v poho. jinak to chrastění bych viděl spíš na ten bovden.
Pavel222
Saturday 09 February 2008 - 11:31:12 Citovat
Host
Ahojte prřístrojovou desku jsem rozebral a do bovdenu malinko stříknul oleje, je to už lepší, cvaká to méne ale chtel jsem celé lanko vytánout od motoru nebo prevodovky nebo kam to vede a celé promazat,ale nevim jak se ke konci lanka dostat?Poradí mi nekdo?Dekuji
Martas
Saturday 09 February 2008 - 11:39:07 Citovat
Host
Nahon tachometru je do prevodovky prisroubovan obvykle velkou vnejsi matkou, bez po nahonu a uvidis sam jak je k prevodovce prichycen.
freez
Saturday 09 February 2008 - 11:45:30 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
U astryF je náhon přichycen hned shora převodovky , jedním šroubem. Vezmi nástrčku a nebo golu s delším nástavcem velikosti 10 a za 15 vteřin není co řešit , je to krásně přístupné a hned to uvidíš je to cca pod jednotkou abs směrem dolu , převodovku doufám poznáš , dej si jen pozor ať nenapadá případná špína do otvoru pro náhon , jinak v tom žádný zádrhel není _;

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Martas
Saturday 09 February 2008 - 12:51:45 Citovat
Host
Melo by to vypadat takhle.

freez
Saturday 09 February 2008 - 13:09:47 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Přesně ono , povol šroubek č.11 a je to venku

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Pavel222
Wednesday 13 February 2008 - 18:08:54 Citovat
Host
Super povedlo se Díky

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2932 sec,0.2413 z toho dotazů.