• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Odpojeni aku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Robo
Friday 04 March 2005 - 07:46:57
Host
Cafte vsichni,
cez vikend bych chtel nechat vyzvarat vyfuk.Treba odpojit aku.Ma otazka zni, ci po znovupripojeni netreba neco nastavit okrem radia(kod).Nebo vse bude OK?Mam tim na mysli radici jednotku....(2l DTI 16V) Diki za odpovedi
Yper
Friday 04 March 2005 - 08:41:53
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Čus Robo-hele, já mám 2.0Di a podle manuálu "Jak na to", píąe autor, ľe je třeba při jakékoliv údrľbě odpojit baterii a to i kdyľ ji připojíą na sí»ovou nabíječku - já to tak dělám. Je to proto, protoľe kdyľ máą řídící jednotku, mohlo by od jiného zdroje napětí či proudu dojít k jejímu poąkození. Já, pokud bych svařoval výfuk, tak bych jej na autě nedělal, ale sundal bych ho (moľná zbytečná opatrnost). U mne platí víc neľ u koho jiného, ľe to, co se pos*at můľe, to se taky po**re - Murphy. Potom nemáą problém s tím co nastavit-rádio atp. Pokud baterii odpojíą, tak kromě onoho rádia, dojde k vymazání paměti u el. stahování oken - prostě na jedno zmačknutí tlačítka ti nesjedou dolů a opačně nahoru. Nastaví se to tak, ľe drľíą tlačítko ovládání jeątě tak 3 sec. po dojetí okna dolů a to samé po dojetí okna nahoru - kaľdé okno musíą udělat sólo.
Pokud se bude svařovat autogenem, tak samo nic odpojovat nemusíą.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Friday 04 March 2005 - 08:50:51
Host
jeste jsem nekde cetl, ze se resetuje ECU a zase se prizpusobuje, ale to bylo nekde na hondackych strankach tusim, v navodu jak odpojit EGR - ze se zaslepi, odpoji baterka na nejakou dobu, pak zapoji, nastartuje a necha vrcet xx minut na volnobeh. Jinak to vypojovani baterky se sikne, halvne kdyz se dela neco napr. s pristrojovkou, protoze nahodne spustenej airbag muze i zabit
NIO
Friday 04 March 2005 - 16:51:44
Host
doporucuji ti odpojit od svorek i ECU. staticky el. je svina.
nei ce nenastavuje. max. se ti nekdy muze pak rozsvitit airbag.
riwal
Friday 04 March 2005 - 19:31:50
Host
Já nevim, baterku jsem odpojoval několikrát, jednou dokonce na měsíc, kdyľ jsem se toulal po světě. Jediný co jsem dělal potom byl kod rádia a nastavení stahování oken jak píąe Yper.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1261 sec,0.0978 z toho dotazů.