• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přední náprava
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Dava
Thursday 03 March 2005 - 22:44:24
Host
Mám vectru a potřebuju poradit s takovou delikátní věcí. Kdyľ auto skoro zastavuje a já vytočím kola úplně doleva na doraz a pak uato zastaví a jí chci kola přetočit na druhou stranu(běľná operace při parkování) tak v tom okamľiku se ozve z přední nápravy kovová rána. tlumiče, loľisko tlumiče, opěrná miska jsou nové (teda uľ jsou tam rok) ale dělá to stejně od výměny. nevím si s tím rady, vím akorát, ľe to nějak přeskočí pruľina, jako by o ni něco v tom rejdu drhlo. Nutno podotknout, ľe jsem to měl po výměně uľ 2x rozdělaný a na nic jsem nepřiąel. Jeątě musím přiznat, ľe ten co mi to tam dával se spletl a dal mi tam loľisko tlumiče naopak, ale to jsem spravil a loľisko vyměnil za nové. nicméně to dělá pořád. Nevíte někdo co by to mohlo být, nestalo se to taky někomu z Vás? Jsem si jist, ľe vąe je tam dobře naskládané, jak má být. Děkuji za odpověď
kicves
Friday 04 March 2005 - 08:23:48
Host
Hm, vidím, ľe nikdo, říkal jsem ľe je to delikátní
NIO
Friday 04 March 2005 - 16:54:40
Host

kovova rana se ozyva bud pri praskle pruzine, nebo nefunkcnim lozisku, nebo spatnem usazeni horniho gumoveho segmentu-je nakloneny.
nebo tycka stabilizatoru nebo spodni kulovy cep.
uvolnene rizeni ani neuvazuji.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1650 sec,0.1302 z toho dotazů.