• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeB a LPG
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pepa
Thursday 03 March 2005 - 21:14:36
Host
Ahoj vąem. Rád bych od vás, kteří máte zkuąenosti s provozem VeB Caravan 97 na LPG, získal nějaké zajímavé informace z provozu.
Díky
riwal
Thursday 03 March 2005 - 21:47:51
Host
Vyąąí litrová spotřeba, niľąí výkon a blbne dignostika - občas svítí kontrolka a ecu je ve stavu nouze. Pokud nenajedeą víc jak 50k ročně, nemá to asi cenu.
NIO
Thursday 03 March 2005 - 22:38:29
Host
spotreba stejna, vykon neznatelne nizsi asi o 5-9PS.
Dobry autorizovany servis ktery lpg namontuje, umi upravit v ECU LPG hodnoty pro lpg aby diagnostika nesvitila.
jezdi mi na servis 6 lpg ecek a jsou v pohode.
Jen musi byt totalne vse v naprostem poradku. EGR, lambda, krokovy motorek, sani az k hlave.
Pak je to uplne v poradku. Pokud by to melo vstrikovani lpg. tak je to drazsi ale uplne nejlepsi a tzv nulova chybovost provozu.
riwal
Friday 04 March 2005 - 09:29:31
Host
Jo kdyľ se něco udělá pořádně a kvalitně, tak je to jiný kafe. Já jsem bohuľel viděl verzi, která vypadala, jak jsem psal.
Ludva
Wednesday 09 March 2005 - 16:24:57
Host
Já jsem na LPG najel jiľ 3000 km a v pohodě. Spotřeba stejná, výkon skoro neznatelně horąí. Ohledně těch kontrolek - chyba motoru, je nutno upravit hodnoty emisí pro lambda sondu, správný servis to udělá v pohodě.
Vlastním VeBé 97 1.6 16V, 4 bodové vstřikování LPG, nadmíru spokojenej, poloviční provozní náklady (úspora cca 1Kč/km; instalace s nádrľí místo rezervy 47000,-)
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 16:37:40
Host
ty bláho 47 kolíků, to bych to rači prodal a koupil kamna....
riwal
Wednesday 09 March 2005 - 20:12:39
Host
Otázka je kolik najezdíą, mě kterej je rád ľe najede 20k ročně a auto po třech letech prodá, je to na nic.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1605 sec,0.1236 z toho dotazů.