• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadní skupináče--doufám že mi to admini nebudou mít za zlý ,ale všiml jsem si rubriky tuning pozdě
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Sunday 09 December 2007 - 17:51:04 Citovat
Host
zdar opláci,mám následující problém..zakoupil jsem tuningová zadní světla mojí corse k vánocům,ale mají jeden problémchybí mi tam jak si brzdová světla,klasická zadní svítilna brzdové obsahuje,toto však ne,horní světlo je klasik světlo,prostřední dvě kulaté vedle sebe jsou couvačky a blinkry a spodní mlhovka,ehm pakliže není moje koza vybavena třetím brzdovým jak řidič za mnou pozná že se blíží "smyk"?a ještě malej problém na závěr,tím že to mám takto pokakané po otočení klíčku v zapalování a sešlápnutým brzdovým pedálu se mi rozsvítí celá přístrojovka aniž bych rozsvítil světla??a sešlápnutý brzda se vzadu chová tak jak má,tznm.že zadní světla nejsou světla ale brzdovky,uff.. [link]
to jsou ty svìtla
Sunday 09 December 2007 - 17:53:27 Citovat
Host
http://opel.autodoplnky.cz/opel-corsa-b/zadni-tuningove-svetlomety-opel-corsa-b-3dv-c-s552540
Martas_
Sunday 09 December 2007 - 18:21:11 Citovat
Host
A neni v tom spodnim svetle (pripadne hornim) dvouvlaknova zarovka ?

To ze mas z auta barevnou hudbu bych tipnul ze ty lampy nemaji stejne usporadane draty v konektoru (zejmena pokud bude pravda ze tam zcela chybi brzdovka) a pak se celkem da pochopit ze kdyz mas draty jinak pripadne spojene tak to dela psi kusy.

Zkoukni jak je to s tou dvouvlaknovkou a pak treba ohmetrem promer jak jsou jednotlive PINy na puvodnim/novem svetle.
koudelkazpatyevenju
Sunday 09 December 2007 - 18:51:00 Citovat
Host
dvouvláknová,jednovláknová..jak to opravit?přeházet piny v konektoru u novejch světel?
koudelkazpatyevenju
Sunday 09 December 2007 - 19:45:03 Citovat
Host
takže poznatek:na výlisku u každé žárovky je watáž,horní světelné/brzdové tam je vyraženo 12V /5W..a v objímce jsou dva body,to je na nějakou jinou žárovku než klasickou ne?všude jsou totiž jednobodové objímky..co s tím.po vyjmutí pětiwatovek vše šlape jak má..chjoo
Martas_
Sunday 09 December 2007 - 19:48:06 Citovat
Host
To co popisujes je patice pro dvouvlaknovou zarovku 5/20W, kdyz tam das jednovlaknovou, tak ti to vyzkratuje a dochazi k jiz popisovane barevne hudbe.
koudelkazpatyevenju
Sunday 09 December 2007 - 19:50:43 Citovat
Host
takže když tam dám tu co navrhuješ bude to ready?..5/20W?neznám..jako 5V/20W??
Martas_
Sunday 09 December 2007 - 19:53:54 Citovat
Host
12V 5W/20W Ta zarovka ma dve vlakna takze ma i dole dva kontakty.
freez
Sunday 09 December 2007 - 19:55:27 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Je to žárovka kde jsou v jedné bance dvě vlákna jedno 5W a druhé 20W koupíš to v každém obchodě s autodoplňky stačí když budeš chtít dvouvláknovou žárovku a měli by už vědět, používala se už od škodovek 120. Pak to bude teprve ready !!(a)

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
JOB
Sunday 09 December 2007 - 19:58:36 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
koudelkazpatyevenju napsal ...

takže když tam dám tu co navrhuješ bude to ready?..5/20W?neznám..jako 5V/20W??


Jak píše marťas ,musíš koupit dvouvláknovou žárovku 5w/21w ale musíš dávat pozor při montáži žárovky do patice. Ty kolíčky na žárovce jsou tam udělaný tak aby ta žárovka nešla dát obráceně.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1347 sec,0.1012 z toho dotazů.