• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Moravský minisraz? Jeseníky 2007 aneb jak si rychle a dobře polámat hnáty....
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 13 14 15
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pepik
Thursday 08 November 2007 - 10:37:09 Citovat
Host
Já nic neslibuji, ale když už tak jen o víkendu.
Přes týden musím být v krámě.
Koudy
Thursday 08 November 2007 - 10:44:39 Citovat
Host
Yper napsal ...

Jinak pozor na pití alkoholu.
V Rakousku, Itálii a v Dojču zavádějí na sjezdovkách kontroly na alkohol, takže tohoto výdobytku se můžeme v nejbližší době dočkat i u nás!
Bude to snad dělat policie ve spolupráci s horskou službou. Možná bychom to ale letos ještě mohli tzv. nestihnout. I když na takovéhle věci jsme chytlaví.


Už jsem o tom taky slyšel, ale zajímalo by mně jak chcou po sjezdovce
honit cinklý lyžaře, jasný když je někdo slitej pod obraz tak jo, ale když si dám grog nebo pivo by mně zajímalo jak by mně honili.
A nejvíc ožralý byli v Alpách vždycky rakušáci.
Robas
Thursday 08 November 2007 - 10:55:51 Citovat
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
Koudy napsal ...

Yper napsal ...

Jinak pozor na pití alkoholu.
V Rakousku, Itálii a v Dojču zavádějí na sjezdovkách kontroly na alkohol, takže tohoto výdobytku se můžeme v nejbližší době dočkat i u nás!
Bude to snad dělat policie ve spolupráci s horskou službou. Možná bychom to ale letos ještě mohli tzv. nestihnout. I když na takovéhle věci jsme chytlaví.


Už jsem o tom taky slyšel, ale zajímalo by mně jak chcou po sjezdovce
honit cinklý lyžaře, jasný když je někdo slitej pod obraz tak jo, ale když si dám grog nebo pivo by mně zajímalo jak by mně honili.
A nejvíc ožralý byli v Alpách vždycky rakušáci.



No normálně, příslušník vstoupí s plácačkou do sjezdovky a bude rozježděn na s*ačky

OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
mates
Thursday 08 November 2007 - 11:04:31 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tywe tolik příspěvků za takovou chvílu __;
Každopádně pro ty, co ještě nejsou rozhodnuti bych měl jednu vábničku - a to viděti Matesa po 15ti letech o5 na lyžích . Jsu zvědavej, co řeknou v půjčovně, až jim všechno vybavení vrátím instantní v pytlíkách
Každopádně bych poprosil Robase o zajištění bendandýra se soudkem, popř. sanitku
Těším se jaxviňa

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Koudy
Thursday 08 November 2007 - 11:05:41 Citovat
Host
Jde o to jakou by měl tu plácačku, jestli tu co vozíme všichni lyžaři, tak to bych zastavil a ještě si s ním ťuknul, ale jinak jak říkáš Ty.
silverghost
Thursday 08 November 2007 - 12:35:30 Citovat
Host
mates napsal ...

Tywe tolik příspěvků za takovou chvílu __;
Každopádně pro ty, co ještě nejsou rozhodnuti bych měl jednu vábničku - a to viděti Matesa po 15ti letech o5 na lyžích . Jsu zvědavej, co řeknou v půjčovně, až jim všechno vybavení vrátím instantní v pytlíkách
Každopádně bych poprosil Robase o zajištění bendandýra se soudkem, popř. sanitku
Těším se jaxviňa


Tak to si nemůžeme nechat ujít !!!
Takže odvolávám, co jsem odvolal a slibuju, že dojedeme. Bohužoužel až v sobotu 1.12., pže mladá má nějakej slet čarodějnic ze všch okolních ouřadů, nebo tak něco. A chrnět nebudeme na Povodí - kdo se má na ty ksichty koukal ještě po pracovní době __; , však je vidím denně už 20 let a není teda o co stát ?lola .
Lyže bereme samozřejmě s sebou - a sakra, kdo veze sníh??? hlísí se někdo dobrovolně ?lola ?lola ?lola
Prazdroj
Thursday 08 November 2007 - 12:59:56 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Tak mi nepřijedem at počítam jak počítam tak s mojí rodinkou by to bylo 1900 na den minimálně a to nepočítam benzín...Před vánoci??? ( Jsem naštvanej ale holt až ve Štokach....

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
silverghost
Thursday 08 November 2007 - 13:06:52 Citovat
Host
Prazdroj napsal ...

Tak mi nepřijedem at počítam jak počítam tak s mojí rodinkou by to bylo 1900 na den minimálně a to nepočítam benzín...Před vánoci??? ( Jsem naštvanej ale holt až ve Štokach....


1900.- na den - jednoduché řešení, dáš si jen 5 piv za večer a dostaneš se hravě pod 1000.- kč. A to se vyplatí ?lola
Prazdroj
Thursday 08 November 2007 - 13:15:37 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
No nás je 6 kusů tak jenom ubytování se rovná 1200Kč a to je zdrcující a kde je jídlo??? &| &| &| &|

[ Upraveno Thursday 08 November 2007 - 13:16:38 ]

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
silverghost
Thursday 08 November 2007 - 13:26:57 Citovat
Host
Prazdroj napsal ...

No nás je 6 kusů tak jenom ubytování se rovná 1200Kč a to je zdrcující a kde je jídlo???


Děcka vezmeš na přistýlku, nebo si je rozebereme jednotlivě ?lola
A s jídlem taky nebude problém. Takže teď už ti zbejvá jen ušetřit na chlastu ?lola , tak co, omezíš se

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 ... 13 14 15  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1450 sec,0.1125 z toho dotazů.