• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koupe VeBe 2.0dti
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rekrut
Wednesday 02 March 2005 - 15:51:32
Host
Dobry den naąel jsem Vaąe stranky a zaujali me. Rád bych se zeptal na vydrľ dieselových motoru, mam moľnost koupit toto vozidlo:"" Opel vectra 2.0dti kombi, r.v. 1997, červená, 102.000km, centrál, servo, airbag, klima, abs, př. mlhy, semią. interiér, liľiny, závěs, po stk a emisích, české doklady, nikdy nehavarováno, super stav, cena: 119.000kč. ". Moc nevěřím těm kilometrům a předpokladám, ľe to bude mít spíąe tak 200tis. km. Proto bych se rád zeptal na Váą názor. Děkuji za odpověď
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 17:14:12
Host
Tak to si počkej do zejtra na Ypera - myslim, ľe má totéľ.
Ale stejně se Tě zeptám, ten diesel je náhodou nebo úmyslně ?
NIO
Wednesday 02 March 2005 - 19:10:26
Host
Rekrut80.188.127.10 napsal ...
Dobry den naąel jsem Vaąe stranky a zaujali me. Rád bych se zeptal na vydrľ dieselových motoru, mam moľnost koupit toto vozidlo:"" Opel vectra 2.0dti kombi, r.v. 1997, červená, 102.000km, centrál, servo, airbag, klima, abs, př. mlhy, semią. interiér, liľiny, závěs, po stk a emisích, české doklady, nikdy nehavarováno, super stav, cena: 119.000kč. ". Moc nevěřím těm kilometrům a předpokladám, ľe to bude mít spíąe tak 200tis. km. Proto bych se rád zeptal na Váą názor. Děkuji za odpověď


97 nebrat. nema to jeste jednotku zhaveni a ma to i starou vahu.
poohledni se po novejsi aspon konec 98az99
Rekrut
Thursday 03 March 2005 - 11:25:49
Host
Děkuji za odpověď, ten diesel je nahodou, protoľe si chci koupit VeBe. Jen nejsem rozhodnut jestli benzin nebo diesel. Je mi to i jedno obojí má výhodu i nevýhodu ale nevím jak je na tom opel s dieselovým motorem. V bezínu bych chtěl asi 1.8. Ročně najedu tak 30.000Km. Jezdím o víku z Prahy na moravu.
Anonymní
Thursday 03 March 2005 - 11:33:43
Host
jestli bys raději do benzínu, tak to uľ 2.0, pojistka je sice vyąąí, ale spotřeba bude stejná, zvláą» na tu deląí trasu a časem bys byl zklamán nedostatečným výkonem 1.8 na dálnici nebo při předjíľdění, ale stačí. Ovąem je to to minimum, co se dá na VeBe uľivit. 1.6 se serou aľ hrůza, spotřeba vysoká, takľe ty ne. Optimum asi fakt ten 2.0. A nadiesely bacha, zrovna se tu vedle řeąí nějaká diskuze o dieselech stačí si to přečíst
Anonymní
Thursday 03 March 2005 - 11:54:40
Host
Já mám 1.8 16V a jede to poměrně sluąně,i na předjíľdění.Je to horąí ve vysokých rychlostech,ale brzda to určitě není(0-100Km/h-11s).Někde jsem ale slyąel,ľe 2.0 16 V má velmi podobnou spotřebu.Tady jde jen o to povinný ručení
riwal
Thursday 03 March 2005 - 11:58:08
Host
Je to tak, 2.0 16V je asi spotřebou a výkonem optimální motor. Mám sice 1.8 a sem plně spokojen, ale někdy by mi ty dvě deci navrch bodly. Obzváątě kdyľ mám Caravan.
Duffy
Thursday 03 March 2005 - 12:03:44
Host
Anonymní212.111.5.106 napsal ...
jestli bys raději do benzínu, tak to uľ 2.0, pojistka je sice vyąąí, ale spotřeba bude stejná, zvláą» na tu deląí trasu a časem bys byl zklamán nedostatečným výkonem 1.8 na dálnici nebo při předjíľdění, ale stačí. Ovąem je to to minimum, co se dá na VeBe uľivit. 1.6 se serou aľ hrůza, spotřeba vysoká, takľe ty ne. Optimum asi fakt ten 2.0. A nadiesely bacha, zrovna se tu vedle řeąí nějaká diskuze o dieselech stačí si to přečíst


Co se furt obouváte do 1,6tek Zatim se mi nijak nesere a opakuju spotřeba teď v zimáre 7,5/100. Je fakt, ľe na tu tíhu by byla asi optimálnějąí 1,8 a 2,0.
©»astnou ruku Rekrute, pořádně pročti poradny dozadu, a» jsi na ten výběr připravenej
Rekrut
Friday 04 March 2005 - 14:59:11
Host
Děkuji za odpovědi, du se kouknout zitra na jednu VeBe, tak snad to bude O.K. Hlavně nic neuspěchat.
Lib
Friday 04 March 2005 - 15:39:55
Host
dvojka je fajn ... nevim jak ted, ale tak pred rokem a pul nesla sehnat ani za prase, vsehovsudy sem nasel dve, z toho jedna byla cerna a v praze a druha byla v dost otresnym stavu (proste bejvalej sluzebak tesca), nakonec sem bral tu co mam, ale trvalo mi nekolik mesicu intenzivniho hledani po webu, nez sem na ni kap ... ani si neprejte vedet odkud ji mam
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1843 sec,0.1545 z toho dotazů.