• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Připojení A2DP příjmače k orig rádiu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
A2DP
Sunday 04 November 2007 - 11:12:35 Citovat
Host
Je nějak možné k originálnímu autorádiu CCR 2006 připojit externí zdroj zvuku?

Nehodlám připojovat nějakej MP3 přegrávač drátem. Rád bych připojil bluetooth A2DP HiFiStereo příjmač (a zároveň jej připojil na zdroj napájecího proudu). Cílem je, aby tento příjmač nikde nebyl vidět, měl by být k rádiu připojen zezadu a měl by zůstat skryt.

Chci, abych ze zdroje A2DP signálu mohl "krmit" autorádio (relativně) kvalitním zvukem.

Ten A2DP příjmač má normálně stereovýstup (dva cinche). Takže hlavní otázka je, jak/kam to připojit k autorádiu.

ttoommaass
Sunday 04 November 2007 - 13:05:26 Citovat
Host
Kdyby jsi mel Erika, tak bych ti doporucil tohle:
Odkaz
Ale asi jej nemas, co?
Kdysi jsem neco podobneho i na ostatni zarizeni objevil tady:http://www.cybex.cz/ , ale hledej, smudlo. ?lola
A2DP
Sunday 04 November 2007 - 23:39:33 Citovat
Host
Ale já nechci FM transmitter! To je uplně na prd. Každou chvíli to ruší nějaká stanice, atd..
Já chci bluetooth A2DP příjmač: Odkaz

A ten chci k rádiu připojit fyzicky, čili potřebuju drátovej linkovej vstup do rádia.

Až "naučím" rádio A2DP, tak se spojí s telefonem bez jakékoli dodatečné krabičky.
Martas_
Monday 05 November 2007 - 06:40:54 Citovat
Host
Pokud budes mit chcema, tak neni problem nekde nejit "vstup" nizkofrekvencniho zesilovace kam pujde dane zarizeni pripojit, nicmene budes nasledne resit problem, jak zapnout pouze zesilovac (ne radio).

Vzhledem k tomu, ze tohle radio ma kazetak je napul vyhrano protoze v tom pripade by stacilo nekde "vyndat" dva kondenzatory a v kazetaku nechat zastrcenou jednu kazetu (pak by to hralo furt jako na kazetak, ale nebyly by do signalu primichavany napriklad sumy co vydava hlava/predzesilovac ale samozrejme uz nepujde kazetak, pripadne by se tam musel dat nejaky prepinac AUX/Cassette).

Myslim ze i bez schematu by si s tim poradil kazdej servis na Audiotechniku, pripadne leckterej hifista ktery dela do analogove elektroniky.

Dalsi byt ne prilis kvalitni moznosti je pouzit "kazetovou" redukci, strcit ji natrvalo dovnitr a draty vest vnitrkem (nechces aby to bylo videt), i kdyz i toto reseni bude vyzadovat demontaz pristroje a jeho otevreni.

Moznosti jak vidis je cela rada, zalezi na moznostech a chuti s tim neco sam udelat pripadne vysi investice.
ttoommaass
Monday 05 November 2007 - 13:28:28 Citovat
Host
No jo, tak kliiiid.

Jinak tahat kabely z radia, jen pro to, abych tam nacpal jiny vstup je takove divne, z toho jsem uz vyrostl. Kdysi jsem to mel v 120ce. Vypadalo to divne, ale ucel byl splnen. Ale musi se na to neustale myslet a chce to radne doladit.

Neni lespi si koupit jine radio? A o dalku na volantu nemej strach, existuji na to redukce. Tusim, ze Kenwood dela radia, ktera si s Oplimi dalkami rozumi.
A2DP
Monday 05 November 2007 - 15:04:19 Citovat
Host
Kupovat nove radio se mi opravdu nechce. Jednak sehnat takove, ktere ma A2DP (bude jich nekolik malo) a zaroven pro nej existuje redukce, to asi nebude snadne.

Navic bych pouzitim neoriginalniho radia neprisel jen o to ovladani na volantu. Napadaji me tyto nevyhody:
- Design: neoriginalni radio proste designove nezapada do pristrojove desky
- Ovladani na volantu (snad by nejak resila nejaka redukce)
- Barva podsviceni by byla jina
- Asi by radio nereagovalo na regulaci intenzity podsviceni, jako zbytek pristrojovky
- Propojeni s displejem pocitace - asi by se treba nazvy stanic nezobrazovaly na displeji pocitace
- Asi by nefungovala automaticka regulace hlasitosti v navaznosti na uroven hluku v kabine (resp. rychlost/otacky)
- Kvuli originalnimu radiu mi auto nikdo nevykrade

Proste radio se mi zatim opravdu menit nechce. A urcite to neni kvuli penezum, spis kvuli opruzu a nevyhodam kolem.

To s tim vyvedenim kazetaku je podle me schudna cesta. Ale musel by se najit nekdo, kdo to za nejakou rozumnou cenu udela - ja urcite nemam ani cas, ani trpelivost, ani zkusenosti, abych nasel odvahu to sam zkusit.

Ale jeste mi nikdo neodpovedel na otazku, jestli preci jenom linkovej vstup neni vyveden normalne na ISO konektor. Vi to nekdo s urcitosti? Jde k tomuto radiu pripojit externi changer? Pokud ano, tak jak se ten zvuk pak prenasi?
pepik
Monday 05 November 2007 - 15:15:37 Citovat
Host
A2DP napsal ...

Kupovat nove radio se mi opravdu nechce. Jednak sehnat takove, ktere ma A2DP (bude jich nekolik malo) a zaroven pro nej existuje redukce, to asi nebude snadne.

Navic bych pouzitim neoriginalniho radia neprisel jen o to ovladani na volantu. Napadaji me tyto nevyhody:
- Design: neoriginalni radio proste designove nezapada do pristrojove desky
- Ovladani na volantu (snad by nejak resila nejaka redukce)
- Barva podsviceni by byla jina
- Asi by radio nereagovalo na regulaci intenzity podsviceni, jako zbytek pristrojovky
- Propojeni s displejem pocitace - asi by se treba nazvy stanic nezobrazovaly na displeji pocitace
- Asi by nefungovala automaticka regulace hlasitosti v navaznosti na uroven hluku v kabine (resp. rychlost/otacky)
- Kvuli originalnimu radiu mi auto nikdo nevykrade

Proste radio se mi zatim opravdu menit nechce. A urcite to neni kvuli penezum, spis kvuli opruzu a nevyhodam kolem.

To s tim vyvedenim kazetaku je podle me schudna cesta. Ale musel by se najit nekdo, kdo to za nejakou rozumnou cenu udela - ja urcite nemam ani cas, ani trpelivost, ani zkusenosti, abych nasel odvahu to sam zkusit.

Ale jeste mi nikdo neodpovedel na otazku, jestli preci jenom linkovej vstup neni vyveden normalne na ISO konektor. Vi to nekdo s urcitosti? Jde k tomuto radiu pripojit externi changer? Pokud ano, tak jak se ten zvuk pak prenasi?


Hledal jsi tu.?
Odkaz
adaptéry k OEM audio systémům

-Kvuli originalnimu radiu mi auto nikdo nevykrade.. já bych si nebyl tak jistej.. krade se vše.
-Asi by radio nereagovalo na regulaci intenzity podsviceni, jako zbytek pristrojovky... jsou rádia se stmíváním.
- Asi by nefungovala automaticka regulace hlasitosti v navaznosti na uroven hluku v kabine (resp. rychlost/otacky)... to fungovat nebude, ale někdy je to naškodu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1298 sec,0.1009 z toho dotazů.