• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadrhává klíč ve spínačce
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pepa
Wednesday 10 October 2007 - 09:19:28 Citovat
Host
Já používám toto:

Yper
Wednesday 10 October 2007 - 14:56:28 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Rozhodně nikomu nedoporučuji, aby používal na zámky jakýkoliv druh oleje s grafitem. Byť by to říkal sebelepší zámečník!
Vsunete klíč, pak jej vyndáte a aniž si to uvědomíte, máte to na rukách a vzápětí na lemech kapes u kalhot, saka a bundy a vůbec nejveseleší je, když se rukou pohladíte po obličeji a se šmouhou v gesichtu jdete nakupovat a nebo se účastníte porady. Kdo nevěéééří, ať si to zkusí! ?lola

Pokud chcete zámek rozchodit a aby běhal. použijte něco, co je určeno na jiné použití - proč?, no přece Pronto!
Tohle totiž obsahuje lehce odpařivé, nemastné rozpouštědlo a vosk. Ten součástky obalí a zajistí jejich dokonalou klouzavost a podle toho, kolik a jak hluboko jej vpravíte, vydrží dlouho.
Strach z toho, že by v zimě zatuhl mít nemusíte - jednak zatuhne už při této teplotě a je ho tam jen mikroskopiská vrstva. _;

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
ttoommaass
Wednesday 10 October 2007 - 15:47:29 Citovat
Host
Ja bych to ale nicim nemazal a rychle bezel do Opelu objednat s Carpassem novou vlozku! Az se to sekne, tak nejenze nikam neodjedes, ale je i pravdepodobne, ze ti vyhori orisek za vlozkou. Neni drahy, ale je skoda takhle prijit o penize.

Uz se to tu parkrat probiralo, i me samotnemu se to stalo, lec cenu za vlozku si jiz nepamatuji. Nebyla nijak drasticka a prisla mi i s novym klicem.
Honza
Thursday 04 September 2008 - 11:11:10 Citovat
Host
Toto mi dělalo u vectry a po mazání buchvíčím ( na rady servisu) jsem nakonec neodjel z parkoviště. Zadřená spínací skřínka. Takže jakmile bude zlobit a jsi si jistý, že závada není ochozeným klíčem okamžitě ji vyměn. Nestojí to za problémy.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1368 sec,0.1043 z toho dotazů.