• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
těsnění pod hlavou
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Mirek
Monday 28 February 2005 - 12:29:47
Host
Vąechny zdravím, mám jeden dotaz týkající se vadného těsnění pod hlavou. Ubývá mi nepatrně voda ve vyrovnávací nádrľce přibliľně tak 0,1l za 1měsíc a 1500km(můľe to vąak být třeba poąkozená hadice), na víčku oleje mám ąedou emulzi (prý to mají vąechny auta), a mám i úbytek oleje (přibliľně 0,75l na 10 000km). Vąechny tyto příznaky můľou, ale nmusí mít souvislost s vadným těsněním. Tak jak jeątě mohu potvrdit, nebo vyvrátit to vadné těsnění. Mám motor X16SZR. Na kolik ta výměna přijde?
NIO
Monday 28 February 2005 - 17:51:55
Host
a co treba vodni pumpa?? nesakne??

0,75l oleje na 10 tkm??? tak to je dost dobry.

vymena na szr tak do800,- tesneni + 2 hodky pomale prace.
Anonymní
Wednesday 02 March 2005 - 07:05:41
Host
Díky za radu na tu vodní pumpu se podívám. Jeątě bych měl jeden dotaz v chytré knize jak na to píąou ľe při výměně těsnění pod hlavou se musí pouľít i vąechny nové ąrouby. Máte s tím někdo nějaké zkuąenosti? Dávali jste někdo i nové ąrouby?
NIO
Wednesday 02 March 2005 - 18:14:27
Host
Anonymní213.195.209.140 napsal ...
Díky za radu na tu vodní pumpu se podívám. Jeątě bych měl jeden dotaz v chytré knize jak na to píąou ľe při výměně těsnění pod hlavou se musí pouľít i vąechny nové ąrouby. Máte s tím někdo nějaké zkuąenosti? Dávali jste někdo i nové ąrouby?


daji se i 2x pouzit stare. pokud mas na nove tak je tam dej. jeden stoji asim 40-60,-
Bobik
Wednesday 09 March 2005 - 18:35:02
Host
Takhle mi začal prosakovat chladič mezi bočnicí a voątinami. Mrcha prosakoval pouze neľ se to ohřálo nebo za velkých mrazů - pak se to zase samo zatáhlo. Zkus ujet 5 km a zkontrolovat zespodu chladič.
riwal
Wednesday 09 March 2005 - 19:46:27
Host
Kdyľ mě odeąlo těsnění pod hlavou u mazdy 626 2.0 tak to pravidelně nesmyslně vařilo.
Anonymní
Saturday 12 March 2005 - 21:49:28
Host
BRTO: Ahoj mam 1.6i 94 a tuhle mi prasklo tesneni pod hlavou. voda mi zmizela asi tak za 20km ! a pak jsem to samozrejme uvazil. Oprava s rovnanim hlavy me stala rovnych 6 tisic vcetne noveho oleje,protoze v tom byla taky voda.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1999 sec,0.1580 z toho dotazů.