• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cd changer
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
marcan
Wednesday 15 August 2007 - 16:24:31 Citovat
Host
zdravím všechny, prosím o radu jaký cd changer k rádiu Philips ccr700, mám údajnì vyvedený konektor pod sedadlem spolujezdce. Dostal jsem mìniè Philips a ten tam kvùli konektorùm nejde. pokud má nìkdo zájem mám jej k dispozici,je nový nepoužitý... díky Zafirám zdar __;
Kutulin
Wednesday 15 August 2007 - 20:00:10 Citovat
Host
Ahoj, resil jsem ten stejny problem,mam stejne radio. Myslim ze menice dnes uz nejsou "in".Vozit s sebou tasku cdecek,kde menic prehraje mozna kazde druhe prepalovane a cd s mp3 do menice je utopie.Koupil jsem kazet. adapter s kabilkem za 2stovky a propojuji s jakoukoli mp3, nebo pda a mda. Na kartu se podle kapacty vejde nekolik desitek cdcek v mp3.Az se Ti to ohraje pretahas si jine mp3 z pc. Kvalita je dobra.Takhle jsem to resil ja kdyz jsem auto koupil a naprosta spokojenost. Uz dnesni nova autoradia maji sloty na karty,frknes tam sdkartu s 50cd mp3 a hrajes. To je budoucnost.
Martas_
Thursday 16 August 2007 - 06:47:52 Citovat
Host
Na CARHIFI je v OCR spousta odborniku, najdes v poradne spoustu prispevku, no ale i ja malicko prispeju.

Reseni redukce na kazetovy prehravac je pouzitelna, nicmene kvalita ne maximalne uspokojiva (kazetaky v aute maji opravdu mizerne parametry). Dalsi moznosti je pouziti FM Transmitteru (v soucasne dobe je jiz jeho pouzivani legalni) jako napr. Odkaz ale pokud vim tak treba u VeBe ktera ma antenu vzadu je prijem i reprodukce spatna s a zarusena (diky vzdalenosti zapalovac - antena).

Cely problem nahrady "radia" za neoriginalni je, co chces aby v aute nadale fungovalo.
Ke spouste znacel lze v cene kolem 1500,- Kc zakoupit "redukci" ktera zachova multifunkcni volant, k nekterym modelum SONY lze za mnohem vic penez (4000 - 6000) zakoupit i redukci na MID display, pripadne nektere modely VDO Daytona maji kompatibilitu pro Opel zarucenu ale dle poradny ne vdy spociva jejich instalace v pouhem zacvaknuti konektoru neco je popsano treba zde Odkaz .

Jinak pokud neni pozadovano nic z vse uvednoho lze pouzit jakekoliv radio s konektorem DIN, maximalne bude potreba prehodit dva draty (stale napajeni a napajeni po zapnuti klicku), i kdyz i na toto ma kdejaky pristroj integrovan prepinac.
qpc
Thursday 16 August 2007 - 20:10:07 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tady jeden kousek je k mání:

Odkaz

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1958 sec,0.1603 z toho dotazů.