• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Leva lista zadnich dveri OPEL B sedan 97
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lib
Thursday 16 August 2007 - 10:28:53 Citovat
Host
Tak jednu doma mám, ale už je zničená. Na Opel vrakáči tady v OL jsem bez problémů sehnal, za 450, ale sehnal. Na place měli několik vecter, kde byly přidělaný zdravý. Jestli jsi někde tu poblíž, zajeď si sem. Měli jí moc pěkně sundanou - neodřenou, nepořezanou a rovnou jak když střelí. Se všema nepoškozenýma úchytama

[ Upraveno Thursday 16 August 2007 - 11:00:05 ]
tonnydenny
Wednesday 31 October 2007 - 18:12:04 Citovat
Host
ty listy s chromem proste nejdou sehnat leda nove a na vrakaci je vzdy v prd.li hlavne ty zadni ja osobne jsem s tech list a narazniku sundal ty chromovane no spise plechove ozdoby auto vypada mladsi. Ted jsem si koupil listy z ome C vysli me na vrakaci na 3000 vsechny komplet mam i C zadni naraznik tak ze to vypada hooodne dobre
Bomega
Wednesday 31 October 2007 - 20:05:11 Citovat
Host
cauvec,ja taky marne shanim ty listy,mam auto po laku a uz pul roku jezdim bez list a vypada to hrozne,ale nove nekoupim-takovej ranec nedam,takze kdyby se nekomu valeli doma..........a nebo radu jakyma listama je nahradit?hledal sem ty chromovane samolepici listy universal,ale nejsirsi sem nasel 4cm a original listy maji 7cm takze nevim jak by to vypadalo
tonnydenny
Monday 05 November 2007 - 12:30:36 Citovat
Host
Bomega: kup si listy C omegy vyjdou te vsechny vcetne ty na blatnik na polovic toho co normalni nove
Bomega
Monday 05 November 2007 - 20:01:13 Citovat
Host
to ja bych si je klidne koupil na C,mas naky odkaz???diky moc _;
tonnydenny
Wednesday 07 November 2007 - 11:28:58 Citovat
Host
ja koukl na anonci na internetu a bylo tam psano -prodam dily na opla ruzne druhy vcetne omegy byl to asi nejaky veci srotak v
Praze poslali mi je na dobirku.Joo a kdyz ti rekne cenu snaz se ho srazit dolu ja to nedelal protoze se mi zdalo 3000 za vsechny listy hodne dobra cena!Tak ti muzu poradit a kdyz je budes lepit prilep je na cerny silikon cim se lepi okna na ute mas zarucene ze se ti to nikde neodlepi nebo nekdo nestrhne a pokud bys je chtel nekdy sundat tak s trochou prace je sundas bez poskozeni

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.4757 sec,0.4225 z toho dotazů.