• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X16XEL vysoké otáčky.
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Friday 25 February 2005 - 09:17:13
Host
Zdravím Vás a chci se zeptat kde můľe být problém, kdyľ mi Astra F r.v.97, drľí na volnoběh i při jízdě vysoké otáčky 2500-3000 ? Minulý týdej jsem sundal sání, vyčistil klapku (byla pěkně zas.aná) a krokovej motorek. Auto jelo normálně cca 500 km a včera zase, ale dnes ráno to bylo normální. Je jedno, jestli je to ohřátý nebo studený. Díky moc.
Martin
Friday 25 February 2005 - 10:45:46
Host
A jeątě jsem zapoměl, EGR je zaslepenej.
NIO
Friday 25 February 2005 - 20:15:23
Host
1. nekde to prisava vzduch
2. vadny krokac.
Brčko
Monday 28 February 2005 - 07:19:36
Host
Kdyľ se tady bavíte zase o krokáči,tak vás budu zatěľovat svým problémem.Včera jsem jen tak preventivně čistit krokáč(povytáhl jsem si ho pomocí zapnutím zapalování,prostříkal WDčkem,vymyl čističem do benzínu-proti karbonu,pak vymyl tech.benzinem a prostříkal teflonem).Tyčku jsem potom zamáčkl zpět,abych ho dostal zpět do vstřikovací hlavy.A teď co to začlo dělat:nastartuju a otáčky zkočí na 2700ot/min,chytám se za hlavu,po chvíli se to ale ustálilo.Zrějmě to bylo tím povytaľením a muselo si to vyrovnat.dnes ráno otáčky po nastartování byly dobrý.Včera jsem to byl jeątě projet a nejhorąí ztoho je,ľe mi klesly otáčky na 700ot/min a chvíli to mělo snahu i chcípat.Zdálo se mi,ľe na ty otáčky má vliv i servo.Kdyľ jsem otáčel na místě,tak to začalo kolísat.Co jsem tomu provedl?
Brčko
Monday 28 February 2005 - 13:10:29
Host
KOUKÁM,®E JSEM ZAPOMĚL uvést motor.X16XEL (astraG)
NIO
Monday 28 February 2005 - 17:49:48
Host
Brčko194.108.20.26 napsal ...
KOUKÁM,®E JSEM ZAPOMĚL uvést motor.X16XEL (astraG)


jen ten krokac. pokud ho cistis mel bys ho nejdrive po zandani resetovat zapnutim a vypnitim klicku a to asi 2x. pak nastartovat a proslapnout plyn. jinak se tohle dela vse na diagnostice a on ti zaleze v ruce sam a pak ho vyresetujes. mackanim se muze poskodit
riwal
Tuesday 01 March 2005 - 07:06:06
Host
2 Brčko: A příątě, kdyľ to chodí, tak se v tom nevrtej
Tohle nebyla prevence ale casnost
Brčko
Tuesday 01 March 2005 - 11:43:22
Host
2NIO,myslíą ľe kdybych to teď vyresetoval,tak to pomůľe těm pokleslím otáčkám?Nebo jsem ten krokáč poąkodil a budu ho muset vyměnit?
Anonymní
Tuesday 01 March 2005 - 18:20:13
Host
Brčko85.160.4.182 napsal ...
2NIO,myslíą ľe kdybych to teď vyresetoval,tak to pomůľe těm pokleslím otáčkám?Nebo jsem ten krokáč poąkodil a budu ho muset vyměnit?


Zkus ho znova rozdelat a navest jehlu presne do voditek krokace a . nejdrive zasroubovat po voditko a pak intenzivne tlacit az zajede
Brčko
Wednesday 02 March 2005 - 15:20:34
Host
2anonymní:nechápu,jaké vodítko?Vysvětluji si to tedy tak,ze se mu nechce vyjíľdět,jo?Tak ľe tu osičku povytáhnu a moturek zandám do hlavy.Zatlačím a on se dostane na vzdálenost jaká má být(ta osička).To je asi blbost,nebo ne?
Jo a asi díky to mu krokáči mi to i za mrazu blbě startuje
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1707 sec,0.1191 z toho dotazů.