• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Monterey :: MONTEREY :: Monterey ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spotřeba II
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Peak
Thursday 24 February 2005 - 16:38:25
Host
Ahoj Opeláci.
Mám Corsu 1.5TD r.v. 99 a co se týče spotřeby, mám ji kolem 7-8 litrů, někdy klidně 10. A to a» uľ jezdím jakkoli, prostě tomu vůbec nerozumím. Na cestě 200km jsem měl průměrně 5.5l, jindy zas i při kratąích trasách (10km) jsem měl taky těch 5l a někdy i kdyľ se snaľím jezdit co nejąetrněji, tak jezdím za 7-8l. Sytič snad funguje správně. Teď v zimě to je vidět i na tom co jde z výfuku, kdyľ to běľí se sytičem je to větąí hulán, kterej po ohřátí motoru přestane. Četl jsem tu ty příspěvky o vadném termostatu, ale nevím jestli je tohle právě ten případ. Určitě se na něj podívám, ale pokud mi k tomu jeątě někdo něco poradíte, budu moc rád... Díky vąem co odepíąí _love
NIO
Friday 25 February 2005 - 20:21:45
Host
poradne rozhybat a prostrikat a promazat vse co se na cerpadle hybat ma.
Peak
Monday 28 February 2005 - 16:09:46
Host
OK, dík za odpověď, ale jak na to?
NIO
Monday 28 February 2005 - 17:53:57
Host
pro zacatek staci kazdy tyden nejaky rozvolnovac nastrikat na cerpadlo. tedy jeho hybne casti
Peak
Monday 28 February 2005 - 20:05:01
Host
Já to o víkendu zkusím, protoľe teď není čas. Akorát mi teď vrtá hlavou, proč by to dělalo "zatuhnutí" čerpadla? Spíą jsem myslel jestli není ąpatně seřízený, ale nikdo do toho neą»oural a navíc by ta spotřeba byla pořád stejná. Takhle je to prostě jak kdy... někdy jak má a někdy zas hrozně moc... poslední dobou snad čím dál víc &|
Dík, Pík
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1367 sec,0.1119 z toho dotazů.