• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nefunkèní zámek bezpeènostního pásu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jaruna
Friday 20 July 2007 - 12:44:01 Citovat
Host
Ahoj, mùj problém tkví v tom, že mi pøestal zapínat zámek bezp. pásu u øidièe. V servisu mì pøekvapili cenou asi 7000Kè za originální díl. Problém je v tom, že pásy jsou napojeny na airbag. Nedokázal by mi nìkdo poradit trochu levnìjší øešení. Mám Astru F r.v.95. Dìkuji
Duffy
Friday 20 July 2007 - 13:06:59 Citovat
Host
Tak moje odpověď nebude nijak speciální, ale od servisu s takovouhle nabídkou ruce pryč...Zkus štěstí někde na vraku a zatim zapínej pas holt k spolujezdci... To by mě zajímalo, co to bylo za servis za 7čku takovouhle chujovinku na 12let starý auto
JOB
Friday 20 July 2007 - 16:16:01 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No ono je to tak že to je zároveň pyrotechnickej předpínač pasů (proto ta cena) a na vrakáčích bude většinou vystřelenej.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Friday 20 July 2007 - 16:20:24 Citovat
Host
Duffy napsal ...

Tak moje odpověď nebude nijak speciální, ale od servisu s takovouhle nabídkou ruce pryč...Zkus štěstí někde na vraku a zatim zapínej pas holt k spolujezdci... To by mě zajímalo, co to bylo za servis za 7čku takovouhle chujovinku na 12let starý auto


Dobrá rada nad zlato, naštěstí ti za ní už nebude moct uz poděkovat až mu airbag ustřelí hlavu protože pás ho nedostatečně zadrží.
Jaruna
Saturday 21 July 2007 - 10:57:06 Citovat
Host
Tak možná se na mě usmálo štěstí. Obvolával jsem vrakoviště a nakonec byl úspěšný. Zámek na pás, s nevystřelenou patronou, cena 1000Kč. Snad nenastanou nějaké další problémy. Pozítří si pro to jedu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2110 sec,0.1690 z toho dotazů.