• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
teplota vody
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Colommbo
Friday 19 June 2015 - 19:28:14 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Ano, můžeš to udělat tak, jak plánuješ, vše se za provozu motoru (po dostatečném ohřátí chladící směsi a otevření termostatu) promíchá. Tedy vycucnout nádržku, dolít vodou a prohřát motor, až otevře termostat a kapalina začne kolovat a takto to případně ještě jednou opakovat (bacha při otvírání expanzky při zahřáté směsi...!) A s horším chlazením při vysoké koncentraci nemrznoucího dílu směsi máš pravdu taky.

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Martas
Friday 19 June 2015 - 20:29:36 Citovat
Host
Az takhle jednoduse to nepujde, do nadobky obvykle vede jenom jedna hadice a kapalina v ni tedy nijak zvlast nekoluje, takze odsat, dolit vodu a za nejakej cas az to zmeni barvu podle zbytku naplne postup opakovat, urcite se to v nadobce nepromicha po jednom otevreni termostatu. Ale zalezi kolik mas napln jestli vic jak 5 litru tak to bude timhle zpusobem trvat dost dlouho a urcite bude rychlejsi nekde dole povolit sponku na hadici a odpustit to.
Colommbo
Sunday 21 June 2015 - 16:26:47 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
U expanzky (Omega) jen jedna hadice...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Motýlek
Sunday 16 April 2017 - 17:01:04 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Cau kluci,tak pro ty co by měli stejny problém s tou teplotou,tedy s tim co ukazuje budik,jak jsem psal tak teplota porad lezla nahoru a zdalo se,ze je to cim dal horsi,ono spis bylo,tak jsem vyzkousel ještě ujet cca 20km s napichlou dia.co to bude ukazovat a ta ukazovala vse v poradku okolo 90 C,tak uz jsem to neresil,sice me to znervoznovalo,ale smiril jsem se s tim,az jednou nahodou jsem při nastartovanem motoru zavadil o ten tlustej kabel co je primo zalisovanej v minusovej svorce a on byl docela teply,tak jsem to spravil a svete div se,budik s teplotou uz ukazuje normalne,nehlede na to,ze to i lip dobiji,u plusového se sice nic nehralo,ale taky jsem ty kontakty rozebral a vycistil.





Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1264 sec,0.0996 z toho dotazů.