• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
bacha na mráz !
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Thursday 24 February 2005 - 08:41:58
Host
tom194.213.38.186 napsal ...
... Vectra sedí na mrazu velmi dobře v porovnání s jinými auty (obzvláą» právě sportovní verze), ale to neznemaná, ľe bude sedět za vąech okolností. Právě ten pocit, ľe sedí velmi dobře, postupně člověka dovede k blbému omylu, ľe můľe zkouąet víc a víc, coľ se samozřejmě nemusí vyplatit, vľdycky existuje nějaká mez. Nicméně i v tom symku si vectra vedla celkem obstojně a dala se jakľ takľ uřídit - svodidla jsem vybral dobrovolně potom, co mě smyk vyhodil do prostisměru před protijedoucí auta...


Hlavně, ľes OK ty
Yper
Thursday 24 February 2005 - 08:47:09
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Tom: jj, to je přesné! Já mám VéBé Caravan s ropáčkovým motorem. Předevčírem za husté chumelenice jsem převáľel naąi sluľební Fábku ze servisu do práce. Na kaľdém kruháči (a jel jsem hodně pomalu a na zimních gumách), jsem s ní dostal smyk! Pak jsem přesedl do svého a jel domů - jel jsem rychleji a smyk jsem nedostal - dokonce jsem i předjíľděl - v poho. Chci říci to samé, co "tom" sedí mnohem lépe neľ mnou odzkouąené výrobky ©áde, ale vąechno má svou mez. Ten pocit bezpečí není nekonečný, ale má své hranice. Nenech se ukolébat faleąným pocitem. Kdyby to bylo ąpatné auto, určitě bych si ho nekoupil!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Sunday 27 February 2005 - 18:41:15
Host
Ja sem presedlal po letech z vectry do octavky a dle me octavky jsou lepsi, ikdyz mam radsi oply
Nepto
Wednesday 02 March 2005 - 16:47:55
Host
Ja mam zase presne opacny pocit. VeBe je tazsia i vacsia (subjektivne), ale rozhodne je na lepsom podvozku (objektivne; predne a zadne kolesa dalej od seba).
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.4029 sec,0.3435 z toho dotazů.