• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spokojenost, poruchovost, spotreba - uvazuji o koupi
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 ... 9 10 11
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 15:23:55
Host
2 Yper: Se taky přetrhni
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 15:30:08
Host
No mám takový pocit, ľe jste tady pěkná čeládka Ale dík za rady, teď tady budu často Navíc kdyľ přijde opravdový problém, tak to teprve bude smrą» otázek, nedivila bych se, kdyb mě pak někdo hodil off-line _legion
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 18:29:06
Host
Fakt, ľe jo. Jedna ľenská a začíná to tady vypadat jak na výstavě kohoutů. A z poradny se spíąe stává chat room o utvrzování v jedněch a těch samých věcech.
NIO
Wednesday 23 February 2005 - 19:07:09
Host
normalne vzato k te X16XEL. asi nejmene povedeny motor u opla. hlavne neni staveny na kratke jizda po meste. Protoze se brzo zakarbonuje a po nastartovani pujde na 3 valce a bude cukat pri jizde a bude se zasirat EGRa krokac. A bude zrat cim dal vic olej. O spotrebe na 1,6 ani nemluvim. toliko asi vycet toho ne-KVALITNIHO motoru.
majitele mi prominou, ale je to moje x-leta zkusenost od doby co tento motor spatril svetlo sveta.
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 19:26:50
Host
Myslím, ľe NIO to shrnul - kéľ bych dokázal bejt tak stručnej.
2 Ascona: vůbec se nenech znervóznit, moje starucha má Hondu Civic 1.5 16V 3D a jezdí asi stejný trasy jako ty a má spotřebu mezi 11 a 13 litry na sto. Honda váľí asi 900 kilo, tak to srovnej s Vectrou.
Mimo jiné ten Hondí motor má 77 kW. NIO jí dobře zná, takľe asi tak. To chce klid.
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 19:27:55
Host
Jo to jsem byl já - riwal, nejde se přihlásit.
tak riwal
Wednesday 23 February 2005 - 19:29:20
Host
A k tomu ostatnímu - konečně tu máme kočku, tak si toho vaľme _love
Praetor
Wednesday 23 February 2005 - 21:11:21
Host
riwi myslim ze igdyby ses nepodespal, tak honda tvoji "staruchy" tu je uz dost provarena
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 08:21:53
Host
Ascona, říká se - dát ban, ľe jsi jako banned - ne off-line. Do off-line jdeą dobrovolně, kdys to chtěla jeątě někdy pouľít. Ale to je jenom taková IT hantýrka a je to off-topic. ) Prdel musí být, kdyľ uľ se ta auta serou, no ne?
Duffy
Thursday 24 February 2005 - 08:37:27
Host
2NIO: OK, kdyľ to řekne profi, tak to se nedá nic namítat, ale nic na tom nemění to, ľe já jsem tak na 90% spokojenej se svym kouskem (»uk, »uk, »uk)... Koukám, ľe i moje spotřeba je vcelku nízká (7,5l)... Akorát ta elektrika někdy pohapruje Kaľdýho názoru si váľim (teda né těch, co kritizujou skoro-chat s ľenskym pokolením)
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6 ... 9 10 11  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1317 sec,0.1037 z toho dotazů.