• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
SEŘÍZENÍ DVEŘÍ
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
OMEGA A
Wednesday 25 April 2007 - 11:06:22 Citovat
Host
Zdravím všechny.Nevíte jak seřídit dveře?Demi teda zrovna o přední.Mám svěšeny pravý horní roh cca o 0.5-1cm takže se mi při zavírání odírá těsnění atd.Žádné viditelné seřízení tam nevidím tak nevím PS:Náhodou manual na omegu A nemáte někdo?Vím že nejsem registrováný ale bodlo by mi to kdy by mi ho někdo poslal na e-mail.
Prazdroj
Wednesday 25 April 2007 - 12:05:23 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Seřídíš je následovně .....Otevři dveře a ohnise vem je za spodek co nejdál od pantů a zaber pak je zavři a uvydíš jak se zvedaj.......až budou rovně...Pozor neboj se zabrat zvedáse celí auto....

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Lhex
Wednesday 25 April 2007 - 12:31:14 Citovat
Host
aby to nedopadlo s dveřma takhle: Odkaz

jinak co s dveřma, kydž se viklají v pantech? Asi nic, že? Mě se to zhoršilo, když jsem ty zarezlé panty namazal (a byla to omega firemní s pravidelnými servisními prohlídkami.. )
JOB
Wednesday 25 April 2007 - 14:04:48 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
jestli jsou panty aspoň trochu dobré tak postupuj podle Prazdroje,dělají to tak i autoklempíři.Jinak vyměnit panty.Jinak to štelovat nejde.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

OMEGA A
Wednesday 25 April 2007 - 14:20:18 Citovat
Host
To me taky napadlo ze bych je prizvednul silou.Ale myslel jsem ze je i jiny zbusob.To zaveseni tech dveri vypada velmi odolne tak snad se nic nestane.A mozna se zpravi i to lupani pri otevirani.No neni to zrovna ten nejlepsi zpusob zaveseni to ve fabrice moc nevymyslely.Diky za odpovedi.A o tom manualku na tu omegu nevite nekdo please ?
Jakub Horyna
Saturday 17 November 2007 - 16:59:41 Citovat
Host
Ja mam manual na Omegu A .. mam 2.0i

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2085 sec,0.1613 z toho dotazů.