• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neco proti snehu...
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 12:29:14
Host
Nejde o suverenitu, ale někdo by si to tady mohl přečíst, pak by se podle toho zařídil a zadělal by si na pěkné problémy, minimálně na pěkné výdaje za soudy...

Jinak já taky celkem plácám neověřené údaje, naprosto jistě, nakonec vypadám jako Třeba z toho vyrostem
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 13:20:51
Host
2 Ascona: Kolik můľe být pokuta za napadení MP? To se snad bere jako útok na mikroorganismus ne?
Tak uľ je to tady, nasadili nám sem právničku.... Já to říkal, ľe tyhle stránky sledujou Ovąemľe si dělám prču, soráč Asconito
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 13:29:15
Host
Hele Duffy, to víą ľe jsem tajná agentka. Uľ si tě píąu do notýsku
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 13:45:38
Host
Doufám, ľe nejsi alespoň brutální a navíc Nikita
To je potřeba, mít i svý lidi (jako tebe) přímo u zdroje (jako u Nejvyąąího soudu) - můľe se nám to někomu hodit
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 13:57:01
Host
Nevím teda jak si přiąel na nejvyąąí soud,psala jsem, ľe jsem vyąąí a nevlezla jsem se do Fordu, asi si to ąpatně pochopil

Kdybys potřeboval právní radu, tak se na mě klidně obra», alespoň ti budu moct vrátit ty tvoje nachytávky 7,5l/50 km , ľe
Duffy
Wednesday 23 February 2005 - 14:08:29
Host
Já jen tak, ze srandy Ascono, čéče... Kdyby něco, tak se ozvu, ale páč jsem "téměř" spořádanej občan, tak doufám, ľe právní rady potřebovat nebudu...
Yper
Wednesday 23 February 2005 - 14:19:23
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No nevím zda se za to soudí a připadá mi to celkem přitaľené za vlasy. Myslím si, ľe při rozhodování se posuzuje, zda je to trestný čin nebo přestupek. Jak vidím, tak ti hajzlíci to ani uľ nepostavili do roviny onoho přestupku (po roce protahování to jde k ledu), ale dali to do roviny občanskoprávního sporu. Hmmm, zajímavé!?
Nicméně je vidět bordel v této zemi, protoľe ani komunisti si nedovolili aplikovat tzv. Napolenský kodex (obviněný musí dokazovat svou nevinu) a vąe řeąily právem Římským - vinu obviněnému musí vľdy dokazovat ľalobce!
Tak se děsím toho, kdy v rámci ulehčení práce jak justici, tak policii a v zájmu zrychlení soudních tahanic, se v tomto státě zavede právo inkviziční - tedy to, ľe pomluva, na jejímľ základě je vznesena ľaloba, by nevznikla, nebylo-li by na ní alespoň trochu pravdy a tím je automaticky prokázána vina obviněnému.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 14:30:04
Host
Nechci být nějak otravná, je to jedno, nikdo to prozatím neřeąí, ale není to tak, ľe ľalovaný musí prokazovat svou nevinu. ®alobce prokáľe vinu tím, ľe ten automobil měl napsaný bloček, s tím majitelem se jednalo atd.-to je důkazní tvrzení ľalobce a pokud chce ľalovaný vyhrát, muzí prokázat, ľe to není pravda, jinak to pravda je. Bohuľel i v případech, ľe to fakticky pravda není, teď uľ jsem z toho jelej i já Třeba exekutor zabaví někomu rádio, ale to rádio nebylo toho dotyčného, ale bylo ve vlastnictví manľelky, takľe exekutor na to právo neměl, manľelka si podá ľalobu na vyloučení věcí z výkonu rozhodnutí, tzn. aby soud určil, ľe to rádio je vlastnictvím manľelky a exekutor ho neměl právo zabavit, jenomľe manľelka se dostaví k soudu s tvrzením, ľe to rádio je její, dostala ho kdysi od babičky, babička je po smrti a účet o zakoupení nemá, Tuzex uľ dávno neexistuje, tak v tom případě to rádio není její, prostě to neprokázala. Myslím, ľe kolem soudnictví se ale dělá velký humbuk, není mi to příjemné, je to jenom o tom, ľe lidi nejsou informovaní, vlastně ani nemůľou být, protoľe proti malérům se nikdo neąkolí a najedou si neví rady, neví jaké mají práva a jaké povinnosti a v tom je ten kámen úrazu. Soud tady není od toho, aby někomu radil, aby někoho poučoval (popřípadě v mezích zákona) a tak to někdy dopadá ąpatně. No nic, zase jsem se rozjela
Praetor
Wednesday 23 February 2005 - 20:45:14
Host
no, to ze na konci tehle tahanic je soud, o tom vim, ale tak nejak se spoleha na to ze policajti sou liny dal neco resit a pridelavat si problemy, takze jim povetisnou staci ze na ne clovek kasle ale prijde mi ze mnohem lepsi a hezci tahanice sou o tom, kolik ze sem to vekutecnosti jel kdyz me fotili
Honza K.
Thursday 24 February 2005 - 01:12:35
Host
'Ste se nějak rozkecali, Oplisti .. ach jo, ľenská...
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1333 sec,0.1008 z toho dotazů.