• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyhorel mi motorek steracu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
cabaja
Tuesday 17 April 2007 - 11:02:33 Citovat
Host
Nevite nekdo kolik stoji novy ? Nebo kde sehnat starsi a za kolik ? Mam Astru F kombi 1.6 16V. DIk.
kutulin
Tuesday 17 April 2007 - 11:31:12 Citovat
Host
Jo jo taky mi jednou vyhorel u VB, sehnal jsem jinej na vrakovisti za asi 1000Kc a byl vyhorelej taky. Normalne mi ho vymenili. Ted cekam kdy se neco podobneho stane u me nove VB a proto vozim s sebou tekute sterace! Jinak se nedivím vyrábí se to Anglii.
Halis
Tuesday 17 April 2007 - 12:06:55 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Nevím odkud jsi, toto je odkaz na Bennett Cars v Mratíně u Prahy- Odkaz
nebo v Praze u Štěrbohol, v Kutnohorské ul. po pravé straně je Opel vrakáč. Oba dávají rok záruky.

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
Anonymní
Tuesday 17 April 2007 - 13:03:33 Citovat
Host
V Mratine sice zaruky davaj, ale reklamace skoro neuznavaji. Koupil jsem tam trubku klima va V-B a pri plneni sycela ze spojky hadice-trubka. Tak jsem ji tam vymenil a druha po naplneni klimy za dva mesice usla. Reklamoval jsem ji a uz se se mnou vubec nebavili a nic neuznali. Ze uz je to dyl a pritom to bylo po trech mesicich. Tak jsem kopil novou skoro za 5 tis a od te doby je to v pohode 2 roky. Znamy tam koupil starsi cerpadlo taky na vectru a jelo mu tri mesice. Reklamoval ho, rekli mu ze ho musi poslat na test nekam do Nemecka a pak se dozvedel ze mu reklamacku taky nuznaj, ze ho poskodil on pri montazi. Takze vyhodil balik a nakonec sehnal nejaky repasovany a auto mu jede. Kdyz to secet, co do toho nasypal, tak byl na tom hur, nez kdyby to nechal udelat v autorizaku. Takze dat zaruku je jedna vec a pak ji uznat kdyz se neco po..re je druha.
cabaja
Tuesday 17 April 2007 - 13:46:07 Citovat
Host
Ja jsem z Litomeric, tady mi ho na vrakaci nabidl za 600,- Kc a ja vubec nevim jaka je to cena. Ani jsem se neptal jestli mi na to da nejakou zaruku asi spis ne. Nevite na kolik vyjde novej motorek ?
Gizmo_CZ
Thursday 10 May 2007 - 14:12:13 Citovat
Host
Dle platných zákonů : na použité bazarové zboží je ze zákona 3 měsíční záruční doba! Samozřejmě je nutný správně a plně vyplněný daňový, nebo příjmový doklad od prodávajícího. __;
kutulin
Thursday 10 May 2007 - 17:39:22 Citovat
Host
Vybodni se na novej motorek az pojedes pres Prahu rsp. Ricany Vojkov u Prahy tak se tam stav a premontuj ho primo na vrakaci. Respektive ho nemusis ani montovat staci zapojit konektor a vis zda funguje. Nejakou zaruku taky dostanes.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1429 sec,0.1105 z toho dotazů.