• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Divný zvuk
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ronin44
Friday 18 February 2005 - 07:45:42
Host
U mna sa tiez obcas vyskytne nejaky divny zvuk pri startovani... Sice vzdialene, ale predsa mi to pripomina zvuk, ako ked sa na stodvacinke nezasuval pastorok startera... Take akoby zakaslanie... Robi mi to len niekedy, ak by som to mal odhadnut, tak mozno kazdy 10ty start... Rozvody boli menene pri 100tis (teraz 123tis) - overoval som si to v Oply, kde to robili, takze tym to asi nebude. Na aute boli robene vsetky garancky v znackovom servise, az na tu poslednu, ked som menil ojej doma Pri startovanie davam pozor, vytlacena spojka, start bez plynu samozrejme. A aj ked to zakasle, vzdy nabehne bezproblemov (so startom som mal problem iba raz, ale vtedy bol myslim upchaty otvor nasavania vzduchu snehom - ten pod lavim stieracom)
Poradite niekto, co to moze byt? Je to X14XE, `98
ronin44
Tuesday 22 February 2005 - 16:32:12
Host
Nikoho nic nenapada?
Anonymní
Friday 01 April 2005 - 16:46:56
Host
M
Anonymní
Friday 01 April 2005 - 16:52:39
Host
Mě to myslím také dělalo, je to takové zachrčení, kdyľ se statruje. Přijde mi to odněkaď odspodu, ľe první výfukové plyny vletí do potrubí a něco tam zachrčí.
Před zimou jsem měnil střední a zadní díl výfuku, protoľe uľ byly fakt KO, a letoąní zimu jsem si toho zachrčení nevąim, tak taky netuąím, čím to je - kaľdopádně auto běhá OK, AG 1,416V r.98 165tkm
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1576 sec,0.1291 z toho dotazů.