• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Statická elektřina
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 31 March 2007 - 10:38:25 Citovat
Host
po jízdě CORSA C dostávám ránu od karoserie čus a dík MAMBOO __;
Jason
Saturday 31 March 2007 - 14:31:12 Citovat
Host
Jj, to já na Astře taky občas při zavírání dveří.... _;
Corsar
Saturday 31 March 2007 - 18:10:11 Citovat
Host
To byl dotaz nebo ses chtel pochlubit?

V Corse B ted taky dosátávám rány pri zavírání dveri. Zalezi to na obleceni.

Yper
Sunday 01 April 2007 - 16:27:29 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Corsar: _;
Tak a dost srandy! Tohle je zcela běžný případ - prostě záleží na druhu potahu a oblečení, které máš na sobě.
Nicméně je to nebezpečné při tankování. Mám v práci video s babou, která zasunula tankovací pistoli do nádrže a pustila plnění. Pak si šla sednout do auta a během chvilky vylezla a nechala otevřené dveře, takže se při vystupování ničeho nedotkla a byla nabitá a když sáhla na tankovací pistoli, tak vzplály benzínové páry, které z hrdla nádrže a otvor a pistole začaly hořet.
Na pumpách mají mít zapojenou tzv. rekuperaci, tj. že páry z nádrže mají být samotnou pistolí při tankování odsávány, ale pochybuji, že to pořádně někde funguje!
Zkus se zeptat manželky, zda nemá nejaký antistatický přípravek, který by se dal aplikovat na čalounění sedadla. Rozprášit na sedadla. ?lola
Pokud to nepůjde, tak si musíš vyvinout grif při vystupování - držet se stále rámu dveřního okna (né volantu) a dveře zabouchávat loktem! Já to tak dělám hlavně u služebních Fábií! _;

[ Upraveno Monday 02 April 2007 - 07:14:49 ]

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Jerry
Sunday 01 April 2007 - 16:41:08 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 783
Von ten (vocásek) pásek co visel pod škodovkama a plácal se vo silnici asi nebyl úplně k ničemu. Já vo něm uvažuju už delší dobu. Já se s princeznou vokopávám už delší dobu a to je v kůži. Hlavně to opravdu záleží na oblečení zimní bunda nebo jiná umělina a je hotovo!!!
Nejlepší je uzemnit celý auto a je pokoj !!! _;

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128
kratein
Sunday 01 April 2007 - 22:30:50 Citovat
Host
Ocásek byl fajn měl jsem ho na starý Omeze a žádný rány se nekonaly,ale hrozně rychle se ubrušoval.Nová Omega kope ještě víc tak ho musím zase sehnat.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2072 sec,0.1619 z toho dotazů.