• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vodící lišty prihrádky spolujezdce
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
petr
Saturday 17 March 2007 - 22:53:41 Citovat
Host
Mám zlomené obe vodící lišty prihrádky spolujezdce. Nevíte nekdo jestli se dají demontovat a vymenit ? A kde bych je mohl sehnat ? Myslím tím takové ty plastové oblouky co drží dvírka prihrádky. Ted musím dvírka držet . Astra G 98 . (
NIO
Sunday 18 March 2007 - 07:50:49 Citovat
Host
sada 2ks stoji asi 220,- a cislo dilu je 51 14 275 v cerne barve. Pokud mas jinou barvu interieru lisi se to objednavacim cislem.
Anonymní
Saturday 14 April 2007 - 16:35:38 Citovat
Host
Mal som tento isty problem.. Uz som kupil aj nove vodici listy, ale netusim ako vybrat tie stare.. ostaly mi tam totiz take dva zlomene koncove kusy a nejde nimi ani pohnut, ako sa to teda ma vymenit?? diky
Anonymní
Sunday 15 April 2007 - 12:06:22 Citovat
Host
takze uz som na to prisiel aj sam.. kebyze to niekto skusal tiez, tak tu je navod: zoberte si nieco tenke a neohybne, pouzil som noz, ktory je neohybny.. vrazil som ho z boku do strbiny a vypacil som tie stare zlomene kusy von, no a potom som tam dal iba nove uz... trochu viac sily je treba pouzit a nebat sa ze zlomite cele dvierka
timony
Thursday 28 June 2007 - 08:12:01 Citovat
Host
Pokud něco vrazíte to té miniškvíry mezi to vodítko a víko přihrádky, asi si ty plasty na přihrádce pokřivíte, což nevypadá moc hezky.
Já ty zlomené snadno vytáhl tak, že jsem vzal sikovky, chytil je svisle a vypáčil dolů. Jde to celkem lehce, malé lup. Nebojte se, na víku nic nezlomíte
Tom

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2046 sec,0.1667 z toho dotazů.