• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klimatizace
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Thursday 26 April 2007 - 19:04:27 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
qpc napsal ...

Miky napsal ...

Plneni klimy jeste loni v pneuservisu Prolibs Zalhostice okr.Litomerice za 900 s tlakovou zkouskou barvivem a se zarukou na rok.Ventilek stal 40Kc.
Jinak klima se ma poustet i v zime,minimalne jednou za 14 dni ji nechat chvilku bezet aby se promazal kompresor a gufera a tesnilo to a pres zimu neuteklo...jak mi bylo receno tak poustim dal...


a jak se v zimě pouští automatická klimatizace, to mě zajímá.


U automatu je to jednoduchý,necháš jí zaplou na automat a ona už se postará. _; dokonce by ti měla pomoct proti mlžení skla.

PS : tlačítko ECO jsem použil jen jednou abych zjistil že mi za to těch pár deci nafty nestojí .


[ Upraveno Thursday 26 April 2007 - 19:06:35 ]

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

brenky
Friday 27 April 2007 - 06:18:49 Citovat
Host
tak jsem byl cca pred mesicem stastny jak mi funguje klima a ted kdyz se udelalo znovu pekne tak nejde . Uz me to stve...nevim kde je porad problem...a pochybuju ze to v tom servise vyreklamuju.
Pry muze byt jeste problem v relatku (motorovy prostor), tak mozna to muze byt tim, ze nesepne. Ale tezko rict. Kolik se pohybujou nove? Daji se sehnat jinde nez v Oplu?
KopA
Friday 27 April 2007 - 17:02:12 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
brenky na relatka jsem se posledne ptal na vrakaci kolik za ne tak chtej a rikali ze tak 200,- tak v Oplu pocitam neco kolem 500,-. Kdybys zjistil presne ze to je relatkem a kterym tak mam naky doma (cca 10ks asi 5 druhu) tak bych moh poslat zdarma - stejne nevim co s nima

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
brenky
Saturday 28 April 2007 - 14:30:15 Citovat
Host
to by bylo super...dneska to promerim a uvidim...dal bych Ti pak vedet. moc dik.
kdyztak mi pisni na ICQ a domluvime se.
333-822-868
Host
Tuesday 29 January 2013 - 23:50:15 Citovat
Host
McJOHN napsal ...

Ahoj ve spolek,
Mám OB 96 autom. dvouokruhová digi klima. neustále mi jede ventilátor na plné obrátky. I když vypnu klíček ze zapalování. Co jsem zatím zjistil, kompresor reaguje, klima jen topí (pokud ji tak nastavím),ale nejdou ani regulovat otáčky ventilátoru, ani jej vypnout. (Leda pojistkou pod palubovkou) Setkal se s něčím podobným někdo? Dá se předpokládat chyba v ŘJ klimatizace?

Dík

Vlada
Tuesday 29 January 2013 - 23:56:14 Citovat
Host
Ahoj, mam naprosto stejnej problem. Vypinam ventilator pojistkou, na nastaveni digi nereaguje. A jeste ke vsemu nevim kdo se v tom uz hrabal a co pripadne pozmenil... muzete nekdo prosim poradit diagnosu? Diky

McJOHN napsal ...

Ahoj ve spolek,
Mám OB 96 autom. dvouokruhová digi klima. neustále mi jede ventilátor na plné obrátky. I když vypnu klíček ze zapalování. Co jsem zatím zjistil, kompresor reaguje, klima jen topí (pokud ji tak nastavím),ale nejdou ani regulovat otáčky ventilátoru, ani jej vypnout. (Leda pojistkou pod palubovkou) Setkal se s něčím podobným někdo? Dá se předpokládat chyba v ŘJ klimatizace?

Dík


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2039 sec,0.1662 z toho dotazů.