• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vůle v řízení Y17DT
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vladin
Tuesday 06 March 2007 - 20:21:34 Citovat
Host
Ahoj mám najeto na Merivě 17dti rv.04 cca 140Tis.Km.a mám celkem velkou vůli na řízení, v poradně jsem nějak nic nezjistil a normální to nebude. Čepy jsou ok a štelovat se tam nic asi nedá? U vás vule nejsou? diky
NIO
Tuesday 06 March 2007 - 20:30:28 Citovat
Host
vule se projevovaly i na Corse C, a protoze je to vlastne temer stejne rizeni vznika vule vë voditkach hrbenu. pokud je vule na tyci meni se spojovaci klub mezi tyci volantu a prvodkou rizeni.
vladin
Wednesday 07 March 2007 - 20:47:23 Citovat
Host
Díky moc Nio! to bude asi ranec co?
Miras
Thursday 24 May 2007 - 12:28:08 Citovat
Host
Ahoj,

Mám to na Merivě 17cdti taky. vule ve voditkach hrebenu (pry jsou tam nejake silonove krouzky v kterých tyc jezdi do stran a právě ty mají vůli). V oplu řekli že to neopravují, ale mění řízení. Nenechával dělat někdo repasy řízení? existuje to vůbec?
Díky
Míra
Marick
Friday 25 May 2007 - 10:36:49 Citovat
Host
Ahoj, mám odkaz na firmu na Slovensku, která dělá repase servořízení a turbodmychadel. (odkaz) Bylo to tady někde v poradně...
Ale nevím kolik by za tu opravu chtěli - kdyby někdo věděl, napište. Nový hřeben řízení (na Astru G Y17DT) jsem viděl nejlevnější za nějakých 11000Kč, záleží jaký přesně typ.
Miras
Friday 25 May 2007 - 13:06:09 Citovat
Host
V oplu za to chtějí 15 tisíc. Neuvěřitelně mě to štve jelikož ten silonový kroužek (vodítko) může stát tak 5 korun. Takhle to vypadá pár měsíců po skončení záruky Kdyby náhodou měl někdo nějaký nápad nebo typ na firmu tady v CR, tak napište. Díky

Míra

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1352 sec,0.1069 z toho dotazů.