• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
...a agr je v pr....nefunkční
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Monday 14 February 2005 - 13:14:48
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Hele Klubo, někde v Práglu je soukromník, který tyhle váhy vzduchu repasuje. Údajně za to má být cena jen okolo 1200,- Kč. Proąlo to asi před 1-2 měsíci tiskem - o tom jak je nezaměstnaný a co začal dělat. Viděl jsem od toho i obrázek, ale jsem jelito, protoľe jsem si nic nezaznamenal - nějak mne to netrklo. Pokud ji máą stejně v háji, tak ji rozeber a uvidíą, ľe v ní skoro nic není. Já to viděl, ale neměl ani brýle nebo lupu, takľe jsem nemohl s určitostí říci, zda je v tom Zenerka dioda nebo obyč. nebo nějaký teplotní odpor atp. Ale v tom článku bylo, ľe se DÁ opravit.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Monday 14 February 2005 - 14:13:31
Host
no já uľ mam druhou tak sem chtěl tu jednu otevřít ale nepodařilo se, je to zalitý nějakym humusem gumovym
NIO
Monday 14 February 2005 - 18:16:14
Host
To klubo: tak neco od zdejsich autorizaku na skoda:
vaha vzduchu na nejsilnejsi pedecko 12850,-
vaha vzduchu stare provedeni skoda 10850,-
vaha vzduchu kalsika 19tdi 7600,-

nevim jake ceny jsou ted prave a ale tohle je cenik z prosince 04

A jeste by jsi mel dodat pokud to je tedy tvuj opravdu dobrej kamarad tak ti jiste rekl ze zaruka je pouze 6 mesicu a podle zkusenosti vydrzi v servisu vydrzi tak 8 mesicu. tot vycet info z automobilky skoda ve... no nekde severne ve vych . cechach.

A pro tve info: vaha vzduchu na opel diesel X,Y 20dtl a h nakoupena v nemecku pred 14 dny pri poctu 20 ks v prepoctu 3200,-kc.

toto jsou zase me informace. vypada to ze je to kazda oblast jine ceny. &|
klubo
Monday 14 February 2005 - 19:50:49
Host
je to autosport kučera Liberec, kdyľtak si to někde najdi na webu, adresu nevim, o záruce taky nic nevim...

na ebay jsou běľně nový váhy do 2.0di atd. sofort za 95?+7? poątovný po DE, jenľe nikdo to do čr nechce posílat, ale kdybys mi chtěl jednu s těch dvaceti za rozumný prachy nechat tak se zlobit nebudu...
[ Edited Mon Feb 14 2005, 07:51PM ]
NIO
Tuesday 15 February 2005 - 17:34:27
Host
hele ja jsem z tech vah uplne ko. taky bych uz potreboval. ale.. kde je vzit. ty ceny co jsi psal jsou na ty skudky faaakt libovy. hned jsem hodil kontakty aby mi je tam nekdo vzal az tam pojede. asi 2 na zkousku. jinak na cernym se daji sehnat od 1500 do 2500,- to podle zdroje. jen fykt na ty oply je to pecka.
klubo
Tuesday 15 February 2005 - 18:02:30
Host
tak sem se o tom dneska zase bavil s tim ąkodovákem a řikal ľe ty repasy sou stejně uplně nový váhy ľe na nich nic nerepasujou, akorát ąkodovka si prej řekla ľe se to moc sere tak ľe udělaj dobrou cenu, on bude asi problém ľe tobě nabízeli ty bez "X" na konci tzn. "nerepasovaný" a ty maj normálně taky, ono totiľ záleľí na tom servisu jestli ti nabídnou tu za 3000 nebo za deset, schválně zkus zajet k nejbliąąímu ąkoda dealerovi nebo zavolej at ti řeknou cenu podle toho čísla dílu co sem ti psal veją, kdyľ řekneą to číslo s X tak by to mělo bejt kolem 3000 a bez X kolem deseti...
dada
Wednesday 16 February 2005 - 08:14:42
Host
váha vzduchu bude stejně jen nějaký teplotně závislý prvek, odporový drát, termistor, dioda nebo tak
proč to nejde zaměňovat? nemáte jednu blbou z opla a jednu blbou třeba ze ąkodovky? kouknul bych na průběh a parametry, třeba by to ąlo "přivohnout"
Track
Wednesday 16 February 2005 - 08:36:28
Host
Na carsound.cz je dobrý článek o opravě váhy vzduchu.
klubo
Wednesday 16 February 2005 - 08:59:11
Host
2track: jenľe tam je váha do benzína a jeątě mechanická - prostě kladkostroj jako kráva co nemá s váhou do opla nic společnýho...já sem v pondělí jednu váhu rozdělal a pochybuju ľe na ní jde něco opravit, maximálně vyměnit tu zenerku co je zvenčí, jinak nic
Track
Wednesday 16 February 2005 - 09:46:30
Host
2Klubo: a co je teda v té oplácké váze ? Nikdy jsem ji rozdělanou
neměl, tak nevím, ale ľe by se snímala teplota nějakého aktivního
nebo pasivního prvku ( pod vlivem proudění vzduchu ), to se mi moc nezdá.

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2676 sec,0.2113 z toho dotazů.