• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ruční brzda
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Vaąek
Saturday 12 February 2005 - 09:26:25
Host
Mám daląí ąpíček. včera jsem vyjíľděl z parkoviątě. Měl jsem zataľenou ručku, ale normálka to couvalo. Ale dopředu mi uľ blokovaly kola. Tak jsem to pak zkouąel několikrát a ručka mi brzdí jenom dopředu. Kdyľ to couvá, tak i kdybych tu páku utrhl, tak nic. Nestalo se někomu něco takovýho?? A co s tím? Kde můľe být chyba? Dík za rady.
Anonymous
Saturday 12 February 2005 - 11:04:40
Host
Podobný problém se uľ v poradně řeąil. Tady jsem ti zkopiroval, jak můľeą problém vyřeąit: "...ked som zatiahol rucnu brzdu tak nic a o chvilku sa ozvala rana akoby odtrhlo zadnu napravu a zabrzdilo ale iba dopredu. ja som si sym hlavu nelamal ale manzelka mala problem pohnut sa do kopca. tak som sa na to pozrel a uz ten problem nemam. Je to fantasticky pocit, ked rucna funguje aj do kopca. Neviem ci maju vsetky vectry rovnaky system. Ja som povolil lanko, odsruboval trmen, trubku som neodsruboval, trochu som ju odhol a dal dole kotucobubon.
mechanizmus rostahovania celusti ( u mna je dole)som vycistil s kartacom( nic som nerozoberal!!) a vyfukal. horna cast celusti je stiahnuta pruzinou a nastavena na potrebnu vzdialenost maticou s takou hviezdicou cez nu prechadza aj ta pruzina, co stahuje celuste.Spruzinu treba odtiahnut a tocit tou hviezdicou.tak sa tie celuste roztiahnu. ja som spravil zhruba 3 otacky( mohol som aj 5 ale sa mi to nechcelo 2.x rozoberat. A bolo to."
Mně taky vectra brzdila jen dopredu - bylo to tim, ľe brzdila jen jedna čelist bubnové brzdy. Vyčistil jsem, promazal a seřídil a funguje uľ dlouhou dobu správně. Přeju hodně ątěstí!!
Vaąek
Saturday 12 February 2005 - 13:00:18
Host
Vďaka. Eątě ľe umím lehce po slovensky Zkusím a jsem zvědav
Vaąek
Saturday 12 February 2005 - 13:02:25
Host
Jenľe já nemám vzadu pakny, ale normálně destičky (kotoučovku) jako ve předu
Vaąek
Saturday 12 February 2005 - 13:04:38
Host
Na kotoučovkách je to taky tak??
Rudy
Saturday 12 February 2005 - 17:09:47
Host
Kdyľ tam jsou kotouče,tak v jejich vnitřku je takový buben a tam jsou pakýnky na ruční brzdu,kotouče fungují jen jako provozní brzda,na ručku jsou tam právě ty pakýnky...
riwal
Sunday 13 February 2005 - 16:53:03
Host
Jak píąe Rudy - malej buben s pakničkama - ľe to nebrzdí dozadu je normálka - mě taky ne
Lib
Monday 14 February 2005 - 07:42:01
Host
nekterym to nebrzdi ani dopredu
Yper
Monday 14 February 2005 - 07:50:26
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Podívej se tady na starąí příspěvky, které se jmenují podobně a tam to najdeą popsané hodně detailně a i jak co přesně máą dělat.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1995 sec,0.1526 z toho dotazů.