• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Váhání
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
DRTIKOL
Thursday 25 January 2007 - 10:22:54 Citovat
Host
Jsem majitelem atarší Astry. Premíšlím o koupi FRONTERY, cca do 90.ooo,-kc. Tak si taky ctu Vaše komentáre a jsem z toho mimo mísu.
Je mi jasné, že ojeté auto bude mít nejaké ty "mouch"(viz. má Astra), ale, muže mi nekdo poradit na co si dávat pozor?? Nebo nejaky seriozní bazar. Jestli vubec je.
S terením autem nemám moc zkušeností. Jezdil jsem sice na vojne s Uvazem (hustý vuz), _; ale jinak nic.
Tohle auto me svím dizikem proste dostalo.
Predem dekuji za pravdivé rady.

Email
RRAAFF
Thursday 25 January 2007 - 10:32:54 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
No za ty prachy budou spíš první frontery, který nebyly až zase tak spolehlivý.
Na autorevue má jeden Frontery 2,2DTI tak 2003 na tahání aut, a nestěžuje si, ale to je už jiná liga.
Osobně z těch starších bych asi volil méně náročný benzín-2,0i či 2,4i. Docela dobrá byla i nafta 2,8tdi(tu má známej, ale už jsem ho dlouho neviděl), ale ty budou asi ještě kapku dražší, i když možná taky už ne.
Seriózní bazar? No my jsme kupovali Vectru tady a spokojenost a ten pán majitel mi dodatečně sehnat lakýrníka (při lehkém ťuknutí) a elektrikáře a vždy když jsem k němu přišel a příjdu je ochoten mi pomoci. Vozí auta často s ciziny.
Odkaz



Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, stále v provozu
Škoda Fabia Combi Style MY 2022
radek28
Thursday 25 January 2007 - 15:19:37 Citovat
Host
kup si autohit č.3/07 je tam vče o ojetině opel frontera... vše co potřebuješ
drtikol
Thursday 25 January 2007 - 17:09:01 Citovat
Host
Chlapaci Díky. Tak rychlou odpoved jsem ani necekal. Vsechno to prostuduji a uvidím. Hodne lidi me od toho odrazuje, ale myslim, ze tomu nerozumi. Zatim Oplum Zdar.
Conn.Andre
Tuesday 15 January 2008 - 11:14:57 Citovat
Uživatel #1232
Registrován: Wednesday 22 August 2007 - 08:45:46
Příspěvků: 21
Nevim, jestli svuj dotaz radim dobre, ale je toho tu o fronterach tak malo, ze nevim, z ceho si drive vybrat. Otec by si rad koupil auto, co nesoura bricho na kazde polnacce a ma nahon na vsechny 4 kola.. Frontera se mu libi. Obratil se na me o radu, ale ja se v takovych autech vubec nevyznam. Nevim, na co tam obecne davat pozor ani jaky motor by bylo nejlepe vybrat. Chteli bychom verzi od roku 99 a mladsi. Koukal jsem na jednu velmi peknou s motorem 3.2i. Nekde jsem cetl, ze to je asi nejspolehlivejsi motor, ktery se do frontery daval, ale desi me na tom 2 veci. Lide pisou ruzne pitomosti a pak spotreba, ktera je pry ve meste 18 a mimo 14 litru. Zda se mi to hodne, ale vubec netusim, kolik zere treba 2.2 Dti.
Za kazdou radu jsem vdecen!
Conn.Andre
doktor
Tuesday 15 January 2008 - 11:30:59 Citovat
Host
taky jsemn se o tohle auto hodně zajímal a nejcíc informací i o tom jak koupit a neprohloupit je tady
Odkaz


snad to pomůže
qpc
Tuesday 15 January 2008 - 15:06:48 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Conn.Andre napsal ...

Nevim, jestli svuj dotaz radim dobre, ale je toho tu o fronterach tak malo, ze nevim, z ceho si drive vybrat. Otec by si rad koupil auto, co nesoura bricho na kazde polnacce a ma nahon na vsechny 4 kola.. Frontera se mu libi. Obratil se na me o radu, ale ja se v takovych autech vubec nevyznam. Nevim, na co tam obecne davat pozor ani jaky motor by bylo nejlepe vybrat. Chteli bychom verzi od roku 99 a mladsi. Koukal jsem na jednu velmi peknou s motorem 3.2i. Nekde jsem cetl, ze to je asi nejspolehlivejsi motor, ktery se do frontery daval, ale desi me na tom 2 veci. Lide pisou ruzne pitomosti a pak spotreba, ktera je pry ve meste 18 a mimo 14 litru. Zda se mi to hodne, ale vubec netusim, kolik zere treba 2.2 Dti.
Za kazdou radu jsem vdecen!
Conn.Andre



s tou spotřebou u benzinového 3.2 to vidim reálně..,mimo město se dostaneš na min 10/100,přece jen charakter auta,obutí,převodovka,váha,aerodynamika..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1390 sec,0.1100 z toho dotazů.