• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výmena rozvodového remeňa.
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
macil
Thursday 10 February 2005 - 09:32:37
Host
Nedávno som kúpil Astru F 1,8 16V, r.v.97. Na tachometri má 90000km. Predchádzajúci majiteµ ju minulý rok priviezol (na kąeft) zo ©vajčiarska a tvrdí, ľe remeň bol menený pri 70000km, teda eąte v CH. Servisnú kniľku som nevidel a nenaąiel som ani ľiadnu nálepku na kryte. Myslíte, ľe sa tomu dá veri», alebo mám remeň a vąetko okolo necha» pre istotu vymeni»? Počul som, ľe ąvajčiari na to dos» dbajú a teda ak je stav km skutočný, tak by to aj mohla by» pravda.
rtt
Thursday 10 February 2005 - 10:37:45
Host
Jestli můľu poradit,tak v tomto případě bych doporučil-vyměnit řemen,je to docela důleľitá součást motoru,neľ aby doąlo k setkání pístů a ventilů......nevěřil bych nikomu,obzvláą» kdyľ to nemá servisku!
riwal
Thursday 10 February 2005 - 10:53:48
Host
Tady bych asi taky nebyl důvěřivej, nech to zkouknout, ono se pozná jestli byly rozvody měněný nebo jsou tam půcodní. CH na to dbaj je asi pravda, ale hlavně bys tam měl nalepenou samolepku o výměně. Mám VeBe z GE a oblepku tam mám.
macil
Thursday 10 February 2005 - 11:13:23
Host
Vďaka za názory. V podstate veci na výmenu uľ mám nakúpené, len som sa chcel utvrdi», ľe neinvestujem zbytočne. Popri tom chcem necha» vymeni» aj klínový (dráľkový) remeň. Mení sa v tom prípade aj napínacia kladka kl.remeňa, alebo to necha» na posúdenie mechanika?
riwal
Thursday 10 February 2005 - 11:20:38
Host
Nech to na něm - sám pozná co to chce. Rozhodně pokud rozvody budou v cajku, tak to nech, byly by to vyhozený prachy a díly si nech napozdějc. Normálně by autorizáky měly měnit rozvody mezi 50 a 70 tisíci. Mě třeba v němcích ho měnili v 74k a to pochybuju, ľe to bylo podruhý.
Anonymous
Thursday 10 February 2005 - 15:53:02
Host
ta nalepka ze servisu nemusi byt nalepena na krytu motoru-ja mam taky astru z CH a nalepka s rozvodama byla nalepena na B sloupku u ridice kdyz se otevrou dvere (nad prahem)-zkus se poddivat
macil
Thursday 10 February 2005 - 16:45:30
Host
Tak som to bol omrknú» a naąiel som, ale na strane spolujazdca, ibaľe ako to niekto pucoval, tak vypucoval aj tú nálepku, takľe tam ostal iba čistý papier. &|
NIO
Thursday 10 February 2005 - 17:18:06
Host
nech to na mechanikovi pokud mas k nemu duveru. jinak obecne se to dela tak ze po kazde koupi si lide nachyvaji vymenit cele rozvody, nebot na praskly remen uz dopltilo hodne lidi.
macil
Thursday 10 February 2005 - 17:41:15
Host
Pravdepodobne to tak aj urobím. Známeho mechanika nemám, ale dávam to do jedného servisu na odporúčanie kamaráta, ktorý má Kadeta.
riwal
Thursday 10 February 2005 - 18:21:47
Host
Tak to voni ti to rádi vyměněj - aspoň budou mít kąeft.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3454 sec,0.2716 z toho dotazů.