• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kontrolka airbak
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Monday 13 September 2004 - 15:33:08
Host
Měl jsem stejný problém jako Honza tzn. po vypojení a zapojení baterie svítil airbag. Dojel jsem do Autovarsu a za 2min bylo po problému- vymazali to na diagnostice.
Jirka
Saturday 18 September 2004 - 20:54:35
Host
Tak jsem se radoval předčasně. Dnes se kontrolka opět rozsvítila. Stalo se vám to někomu 2x v průběhu jednoho týdne?
cochtan
Monday 20 September 2004 - 13:53:22
Host
Měl jsem podobný problém, nicméně asi závaľnějąí, bylo něco s patronou u pásu. Buď ąpatný kontakt, nebo patrona. Zatím jsem to neopravoval a nám je vyplé. Kontrolka se ti můľe udajně rozsvítit bez toto aniľ by bylo něco v nepořádku, kdyľ projedeą pod dráty vysokého nápětí(je to malá pravděpodobnost, ale stává se to). Pokud se ti ale rozsvěcuje opakovaně asi tam bude nějaká závada. Airbagy nejsou rozhodně ľádná prdel. Kamarád mechanik tvrdí, ľe airbagy zabyli více lidí, neľ zachránili.
NIO
Tuesday 21 September 2004 - 20:23:22
Host
po vypojeni baterie se u opla neaktivuje airbag jen v pripade ze nezapnes klicek.Tva chyby bude nejspise ve vadne zasuvce pod sedakem. je to nejcastejsi zavada VEBE. Pak mimo jine po sundani volantu a spatnem nasazeni stykoveho krouzku dojde k jeho roztrzeni. na kazde diagnostice najdou misto chyby.
ALE opel to ma jako jeden z mala tak ze pokud kontrolka sviti jsou pytle PLNE FUNKCNI !!!! Pokud tedy neni rozpojen jeden z nich. ale ostatni jsou!!!
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1197 sec,0.0922 z toho dotazů.