• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Anténa ve vyhøívání
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Friday 27 April 2007 - 15:43:50 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
občas zlobí ten rozbočovač(kde se setkává anténa a vyhřívání),pak ti jde při vyhřívání proud zpět na link anéního prutu...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Snaid
Saturday 28 April 2007 - 14:13:28 Citovat
Host
Tak jsem zde na foru cetl, ze VeBe v sedanu ma tvorenou antenu vyhrivanim zadniho okna a zesilovac signalu ma byt pod zadnim platem a od tohoto ma byt natazen koaxial dopredu k radiu a spojka by mela byt nekde v levem prahu ve sloupku u nohou ridice, nekde jsem ji i videl na fotce. Rozebral jsem oba prahy i oba sloupky ale nikde jsem koaxial k antene nenasel. Nakonec jsem zjistil, ze pod volantem nad vydechama topeni na nohy je nejaka seda krabicka, do ktere vede konektor s kabely a na vystupu je koaxial k radiu http://data1.edisk.cz/stahni/36489/P1010051.JPG_428.59kB.html. Vite nekdo, co to je vlastne zac? Kontakty na vyhrivani okna jsem v super stavu, kontakt je dobry, ale antena proste jde strasne mizerne. Nenapada vas nejake jine reseni anteny bez nutnosti delat diru do strechy? Diky
maxim
Saturday 28 April 2007 - 17:51:05 Citovat
Host
podle mne je to zesilovac signalu anteny-ja ho mam ale pod zadnim platem(sedan). Ze by tam byly dva?:-/
Snaid
Sunday 29 April 2007 - 20:46:06 Citovat
Host
maxim napsal ...

podle mne je to zesilovac signalu anteny-ja ho mam ale pod zadnim platem(sedan). Ze by tam byly dva?:-/


taky me to napadlo nic jinyho to asi nebude, ale ze by signal z anteny sel az dopredu jen po kabelu a ne koaxu? Jinak jsem nasel jeste za prihradkou radia jeden orig. zesilovac signalu takovej ten napajenej mezikus mezi antenu a radio
maxim
Sunday 29 April 2007 - 21:18:33 Citovat
Host
Par fotek rozdelaneho plata:
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
pepik
Sunday 29 April 2007 - 21:28:44 Citovat
Host
Snaid: a to mas org radio, ci jiné, špatnej signál je odzačátku co máš auto či se zhoršíl až při výměně rádia...????

Nejlepší je koupit novej prut nastřechu se zabudovaným zesilovačem a natáhnout novej kabel k radiu..

Zhoršení signálu po výměně org rádia za neorg. se zde řešilo mnohokrát.
Sám sem zkoušel dodatečný zesilovač i se slučovačem na dvě antény,
Anténu na sklo se zesilovačem.
A nakonec jsem si dal antenu nastřechu a sem spokojenej jak nikdy předtím.

Jinak Ja měl zesilovač take na zadním platě.
Snaid
Sunday 29 April 2007 - 22:37:33 Citovat
Host
pepik napsal ...

Snaid: a to mas org radio, ci jiné, špatnej signál je odzaèátku co máš auto èi se zhoršíl až pøi výmìnì rádia...????

Nejlepší je koupit novej prut nastøechu se zabudovaným zesilovaèem a natáhnout novej kabel k radiu..

Zhoršení signálu po výmìnì org rádia za neorg. se zde øešilo mnohokrát.
Sám sem zkoušel dodateèný zesilovaè i se sluèovaèem na dvì antény,
Anténu na sklo se zesilovaèem.
A nakonec jsem si dal antenu nastøechu a sem spokojenej jak nikdy pøedtím.

Jinak Ja mìl zesilovaè take na zadním platì.


Radio je original CAR300 signal se zhorsil nedavno ale od zacatku stoji za prd chytam jen nejsilnejsi regionalni stanice. Je zajimave, ze vsichni maji zesilovac v zadnim plate, ja ho mam proste pod volantem, asi u Adama tenkrat zjistili, ze to stoji za prd a dali ho co nejbliz oknu a zbytek tahli v koaxu. Jeste bych mohl zkusit vymenit koax od zesilovace k radiu protoze jsem preletovaval koncovku k radiu, protoze jsem si tu puvodni krasne ulomil, ten koax nic nevydrzi. Ten konektor z toho zesilovace vidim poprve, je to jako na CB? Zkusim ho sehnat a natahnout novej kabel. Zitra skocim za jednim borcem pres elektroniku aby mi zkusil ten zesilovac promerit jestli vubec jede...
maxim
Sunday 29 April 2007 - 23:35:02 Citovat
Host
ikdyz mam zesilovac v zadnim platu, tak mam signal taky naprd-radio chytnu pouze ve meste-to jde krasne, jinak u nas hruza-neposlouchatelne. Taky jsem ten zesilovac daval promerit a podle znameho tam byl spatny ten hlavni tranzistor, tak ho vymenil, ale zlepseni zadne. Abych pravdu rekl, tak uz jsem to vzdal, ale stve mne to, takze jestli na neco kloudneho prijdeme, tak se do toho zase dam

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1498 sec,0.1027 z toho dotazů.