• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Taľné zařízení na Opel Vectra 2000 16V
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Guppy
Tuesday 08 February 2005 - 15:57:12
Host
Mám dotaz, jestli má někdo zkuąenosti s montáľí TZ na tento vůz a zda se na něj hodí běľné TZ od větąiny
výrobců - na typ Opel Vectra 88-95, 4 dv., sedan, nebo musí být nějaké speciální TZ. Prostě jestli má tento typ Opelu stejnou zadní část podvozku, jako ostatní typy vecter. THX
NIO
Tuesday 08 February 2005 - 17:06:24
Host
ja osobne si myslim a snad jeste pamatuju ze na ve-a je jedno a to same na vsechny typy, krome 2000, 4x4
Guppy
Tuesday 08 February 2005 - 17:34:42
Host
No právě, ale proč? Mám obavy, ľe kvůli té zadní části, protoľe VA 2000 má dvojitej lauf výfuku, náprava je asi stejná u vąech typů.
DAQ
Tuesday 08 February 2005 - 22:14:15
Host
právě ľe neni ostatni maj pevnou zadni napravu a 4x4 + 2000 ma ramena zvlast
Anonymous
Friday 11 February 2005 - 09:30:24
Host
No jedno taľný se mi válí v komoře .... a pokud vim tak tam bylo na 4ech ąroubech bo nečem takovym proąroubovanym do podlahy kufru .... je to pevný nesundavací taľný takľe jsem ho sundal jednou pro vľdy - nevim jestli je to tak originál ale v TP jsem ho zapsaný měl .... a jinak je to právě kvůli nápravě ale i kvůli vejfuku .... podle mě by z Ve2000 (4x4) pasovalo i na Cali (ale kdo by ho tam dával co ?)

Bad
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2223 sec,0.1807 z toho dotazů.