• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
středový pás nejde vytáhnout
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
marek
Saturday 23 December 2006 - 15:51:40 Citovat
Host
Dobrý den, mám prosbičku, hledal jsem v poradně, asi málo, asi špatně.
Nevíte prosím někdo jak se dostat k navíječi pásu v zadním sedadle uprostřed u omega B caravan? Pás je v poloze zasunuto a ani velmi pomalým táhnutím prostě nejde ven. Rád bych na něj kouknul, jen nechci zničit sedadlo.
Díky za radu.
marek
Thursday 28 December 2006 - 11:51:30 Citovat
Host
Je to OMEGA! (ženského rodu __; )! Hrál jsem si s tím opakovaně bez úspěchu a sotva si přinesu pořádné nářadí a odhodlání se i v té zimě k tomu navijáku za každou cenu dostat.... funguje úplně normálně! Asi začnu vozit v autě nářadí
Vraňoch
Monday 06 June 2011 - 21:30:17 Citovat
Host
Ahoj, mam stejny problem, ale zatim si to ten pas "nerozmyslel". Poradite nekdo, jak se k tomu navijaku dostat? Diky Vranoch
Chipp
Monday 06 June 2011 - 22:01:23 Citovat
Host
Odklop dvojopěradlo na kterém je naviják pro středový pás,zezadu po obvodu je takové orámování,které spojuje zadní a přední díl opěradla.Odtáhni zadní dekl od opěradla a uvidíš naviják.Já měl ten samý problém,oddekloval jsem bok navijáku(už nevím na jaké straně,bacha ať neotevřeš pružinu)kde je aretační kulička,u ní je taková plastová hokejka,která se opírá o ozubení,tu jsem ohnul aby se nezasekávala a vše funguje bez problému.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2045 sec,0.1657 z toho dotazů.