• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Servo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
patnik
Monday 07 February 2005 - 13:26:56
Host
Slyąím servo (aspoň si myslím) - víc neľ dosud, hodně se to píąkání - ąustění ozývá v krajních polohách rejdu, víc při studeném motoru. Hluk závisí na otáčkách. Kdyľ je volant rovně, je ticho.
Mám se do toho juknout, běľet do servisu, nebo vyčkat ? VB 2,0 16V 99. Díky.
riwal
Monday 07 February 2005 - 13:41:32
Host
To je nějak brzo na servo, nech to zkouknout někoho zkuąenýho. To ľe v plnym rejdu se cosi ozývá je vcelku normální.
MZ
Monday 07 February 2005 - 13:42:27
Host
No kdyz funguje a dela jen ty zvuky, tak by snad stacilo jen vycistit a dat novy olej...
Me pri nizkych otackach nefungovalo vubec a pri plnem rejdu kvicelo jaxvina, musel jsem ho vymenit
Brčko
Monday 07 February 2005 - 13:54:51
Host
Podle mě chybí jen olej.Na to bych se kouknul nejdříve.
riwal
Monday 07 February 2005 - 14:40:59
Host
Abych předeąel dotazu, jaký olej. Je to taková červená sračka (řidká) - koupíą to u pumpy, je to olej do automatických převodovek a do serva.
NIO
Monday 07 February 2005 - 18:53:35
Host
dost casty ukaz pri mrazech. po ohrati se to uklidni.
Jinak vymenit olej. a nesetril bych na nem.
zémo
Tuesday 15 February 2005 - 07:57:43
Host
Jak vypustit olej ze serva a kolit je tam tak litrů?
prtka
Tuesday 15 February 2005 - 12:15:46
Host
Nio mě opraví jestli kecám.Uľ mi radil u Astry.Jestli to je stejné,tak musíą zvednout auto aby si pod něj lehl a na řízení povolit trubičky jako např.u brzdových prasátek.Olej ti sám vyteče.Oddělej nahoře víčko.Kru» volantem tam a zpátky dokud vąe nevyteče.U astry jsou 2 trubičky moľná ľe u VeBe je to stejné.Nalí novou u astry asi 4 dcl,nastartuj a otáčej volantem do krajních poloh a pořádně. V krajních polohách nebu» přílią dlouho motorek dostává zabrat.Kdyľ tak dolij.Kluci mi v dobrém radili a» dám plnosyntetiku AFT.V Oplu mi řekli, ľe do astry G patří kapalina bez názvu přímo pro G za 231kč, ľe AFT se dávalo do F, tak se raději jeątě optej.U někoho na zvedáku je to za chvilku.Jestli to budeą dělat jak já tak si připrav panáka ľes to přeľil kdyľ na tebe to auto nespadne.Mě to pomohlo servo v pohodě
patnik
Wednesday 16 February 2005 - 09:25:04
Host
K původnímu dotazu - dohledal jsem nádrľku na olej na servu ( je hned vpředu za kapotou chybělo tam asi 2 dcl. Po dolití je ticho, díky.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1715 sec,0.1286 z toho dotazů.