• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
piskani
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Honza
Monday 07 February 2005 - 12:12:12
Host
Zdravim. Mam problem (a nevim jestli neni velky) s jakoby knikanim pri pomale jizde a otocenim volantu doleva (dojizdeni na parkoviste, atd..). Ozyva se to od leveho predniho kola. V posledni dobe se take zacal objevovat zvuk (pri jizde rovne a rychlosti okolo 60Km/hod), ktery pripomina jako kdyby nekde neco brzdilo. Kdyz se to ozve zkousim brnknout do brzdoveho pedalu, ale stale to zni stejne (myslel jsem si ze se blokuji brzdy), dela to i kdyz seslapnu spojku. Musim zastavit a treba se dvakrat rozjet nez to prestane.
Jediny co jsem vypozoroval tak je to ze to dela vetsinou kdyz je venku zima. V lete se to stalo tak 1x. Uz opravdu nevim co stim a bojim se abych neco nezadrel. Jenze zatim bohuzel nikdo nevi co s tim. Loziska jsem vyloucili, ikdyz mozne je vse. Jestli nekdo vite co by to mohlo byt, tak uvitam kazdou radu.
auto Vectra A 1.6i r.v.1993
Yper
Monday 07 February 2005 - 13:04:04
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Musíą více identifikovat zdroj toho zvuku a také zda to dělá kdyľ stojíą. Pokud by se to ozývalo i za volnoběhu nebo kdyľ přidáą, tak by to mohlo být něco s řemenem, a napínací kladkou, která honí alternátor, posilovač a vodní pumpu - u 2,0DTH a DTL je ale vąe na levé straně -při pohledu zepředu a je tam spousta loľisek, která mohou odejít.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Kocour
Monday 07 February 2005 - 13:20:23
Host
No kdyľ jsem měl Vectru A 1.8, měl jsem něco podobného, zkus zkontrolovat klíňák jestli je dost napnutej a nebo uľ odchází do věčných lovią» rozvoďák, já jsem vyměnil rozvoďák a přitáhnul jsem klíňák a bylo po problému...
Honza
Monday 07 February 2005 - 13:23:52
Host
Zdroj zvuku prave moc identifikovat nejde. Zda se ze to jde jakoby z mista kotouce (vizualne tam videt nic neni) ale presneji to zjistit nejde. Kdyz stojim na miste tak to nedela. Musi se alespon nepatrne tocit kola a zaroven tocit volantem doleva. Pokud uz jsou kola natoceny tak to nedala. tedy az na to obcasne kviceni za jizdy. Jinak je to takovy pisklavy prerusovany ton. Nejhorsi je ze kdyz to chci nekomu ukazat tak to vetsinou neudela.
riwal
Monday 07 February 2005 - 13:39:24
Host
Co takhle homokinetickej kloub ? Hoď plnej levej a koukni v jakym stavu máą prachovku kloubu, to samý udělej plnym pravym. Zkontroluj radąi obě strany, jestli je prachovka prasklá, tak je to jasný, vazelína je v prdeli a nalital bordel do kloubu a .......
Kocour
Monday 07 February 2005 - 13:54:27
Host
A máą tam posilovač řízení? jestli tam máą posilovač tak zkus ten klíňák, pokud je volnej tak to na A Vectře dělalo takovejhle bordel...ale můľe to být i ten homokine»ák jak píąe Riwal...
Honza
Monday 07 February 2005 - 13:56:00
Host
Prachovky se zdaj OK. Nicmene se na ty homo... klouby podivam. Kdyby to nahodou bylo v tom musi se ten klou vymenit nebo to lze pripadne nejak namazat? Jeste me tak napadlo ze ozubene kolecko na ABS ma drazku (pravdepodobne od cidla), ale kdyz jsem se snazil cidlo povolit a lehce odtahnout tak jsem s tim ani nehnul. Ale je otazka jestli to ty zvuky dela.
riwal
Monday 07 February 2005 - 14:38:58
Host
Pokud by to byl kloub, tak vyměnit. Čidlo ABS by nedělalo takovej bordel a asi by bylo v pr... a svítila by kontrolka.
Lib
Monday 07 February 2005 - 14:55:59
Host
jo cidla abs se hlasej kontrolkou, neb se ABS taky patricne odpoji a to se hned indikuje (to sme meli na VeA)
NIO
Monday 07 February 2005 - 18:50:49
Host
nejdrive si sundej poklice.
potom to musis vic specifikovat.
pokud by to bylo cidlo tak by bylo uz ihned KO a svitila by ti kontrolka.
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1443 sec,0.1120 z toho dotazů.