• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sintra xenony
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
VGT
Monday 08 January 2007 - 10:01:57 Citovat
Host
Michal napsal ...

No, tak jsem je objednal ... kombinace potkávací xenon výbojka s halogen dálkama

Myslíš světelný zdroj tohoto typu? Odkaz Proč, proboha? Vždyť je to jak když to vynalezl Pat+Mat (postavičky z Večerníčků "A je to!").
Tento Odkaz a tento Odkaz systém se ti nelíbil? (úvaha o tepelné hodnotě barvy světla do 5000°K je správná)
Tomik22
Tuesday 09 January 2007 - 16:01:39 Citovat
Host
Pat a Mat Dobrý. Já si ale myslím, že je to celkem v pohodì. Znám èlovìka, co si to koupil a zatím na pohodu. Uznávám, že to na pohled asi není to pravé oøechové, ale pokud si to chce koupit, aby to svítilo, tak vzhled mu mùže být jedno. Rozhodnì to vidím jako jednodušší konstrukci, než tøeba naklápìcí bi-xenony H4. Co chce Michal je H4-2. Pøed tím je H4-1, to je jenom potkávaèka xenon, dálka zrušena (jedna baòka na patici). Po H4-2 je H4-3, to jsou naklápìcí výbojky (elektromagnetická zmìna ohniska, jedna baòka na patici) a pak H4-4, tedy podobný Pat a Mat, ale není vedle sebe žárovka a výbojka, ale dvì výbojky, tedy dvì baòky na patici. Stejnì se to všechno mastí nìkde v Èínì...
Michal
Saturday 03 February 2007 - 15:32:22 Citovat
Host
Tak, už je tam mám, nakonec to nejsou xenony-halogeny, ale jsou to bi-xenony, potkávačky i dálky. Svítí to fantasticky, světlo je příjěmné, bílé. Ještě si musím nechat namontovat nějaké relé, protože mají odběr jenom 35W, původní žárovky měly 55W, tak počítač pořád hlásí, že mám špatnou žárovku. To je ale detail, podstata je, že konečně něco vidím. _;
VGT
Saturday 03 February 2007 - 16:43:30 Citovat
Host
Tak gratuluji, Michale. Jseš první o kom vím, že má bixenony H4. Nemohl bych se na to někdy přijet podívat?
Moje e.adresa: vegete/divný znak/seznam.cz
Michal
Sunday 04 February 2007 - 12:43:35 Citovat
Host
VGT napsal ...

Tak gratuluji, Michale. Jseš první o kom vím, že má bixenony H4. Nemohl bych se na to někdy přijet podívat?
Moje e.adresa: vegete/divný znak/seznam.cz



Klidně přijeď, jsem z Hodonína. Je to tento typ: Odkaz
Michal
Sunday 04 February 2007 - 12:48:32 Citovat
Host
...eště mejl: sintra1/zavináč/seznam.cz
vvddvvdd
Tuesday 15 January 2008 - 02:54:58 Citovat
Host
Tak jsem tam ty bi-xenony hrknul taky. Otravuje mě ale ta hláška na pal PC. Bi-xenon má totiž úplně jiný zapojení, než xenon. Nápájení silové části je přímo z baterie, cívka ovládacího relé je napojena místo jedné žárovky, od druhé žárovky zůstane prázdný konektor. Přemýšlel jsem, jak to nasimulovat, že to je Ok, ale nic mě nenapadá. Bočník předem považuju za nesmysl, aby mi někam zbytečně ubíral 100W z alternátoru a ještě by potřeboval chladič přes celou kapotu.... Úplně citlivý to měření není, rozdíl mezi 55W žárovkou a 35W balastem to nepozná, to už mám odzkoušený z Omegy. Ale cívka ovládacího relé je na to příliš slabá, ta žárovku nenahradí. Nemáte někdo tušení, jestli by tu kontrolu žárovek v předních světlech nešlo na TECHu vypnout?
kosta
Wednesday 16 January 2008 - 15:33:06 Citovat
Host
čus oplus mam astru f mam taky namontovan bixenon ale ruši mi to radio ,CD v pohodě ,nemate taky podobny problem ,co s tim?
Legend
Wednesday 16 January 2008 - 16:55:57 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
VVDDVVDD: podlě mě by mělo stačit zajet do Opelu a nechat si na diagnostice vymazat xenony z palubního PC. Mě odešly čidla na nápravách, takže mi to pořád hlásí "headlamp range" a to i když jsem úplně odpojil kabel vedoucí z řídící jednotky xenonů do displaye. Takže by to mělo jít přeprogramovat tak, jakože auto vůbec žádné xenony nemá.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW
kosta
Wednesday 16 January 2008 - 17:04:22 Citovat
Host
A radio vam hraje čistě?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1515 sec,0.1172 z toho dotazů.