• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
x16xel a sport.vačky
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jakub-ko
Wednesday 28 February 2007 - 11:42:26 Citovat
Host
ty mas strasne tuningovany motor ked mas pri 6000 ot/min 120Nm ?lola pretoze toto je pri tomto motore standart a pri 6500 ot/min klesne na 110Nm a povodna hodnota je 150Nm pri 3600 ot/min
Jiřik
Monday 05 March 2007 - 10:21:24 Citovat
Host
Hele Ty tomu nějak rozumíš, radši mi poraď co s tím dělat, aby to jelo ještě líp a nestálo to moc peněz, minulej tejden jsem se zase přesvědčil, že fábka RS v kopci nestíhá i když tam má 130koní a 280Nm, říkám jediná výhoda, že to míň žere, ale co neprojezdí tak zaplatí za auto a daleko víc, ale smozřejmě z dalších hledisek to srovnávat nejde(komfort, brzdy)- proti tomu je astra f jak wartburg.Hlavně mi nepište co zas porovnávám, napište něco kloudnýho a poučnýho, Jirka
Anonymní
Monday 05 March 2007 - 10:57:27 Citovat
Host
s x16 xel vela nenarobis a ak do das na maximum tak ti to vela nevydrzi moja rada: kup si 6 valec 2,5 a tam mozes spekulovat daleko viac ma 125 kw co je 170 koni
qpc
Monday 05 March 2007 - 11:18:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Jiřik napsal ...

Hele Ty tomu nějak rozumíš, radši mi poraď co s tím dělat, aby to jelo ještě líp a nestálo to moc peněz, minulej tejden jsem se zase přesvědčil, že fábka RS v kopci nestíhá i když tam má 130koní a 280Nm, říkám jediná výhoda, že to míň žere, ale co neprojezdí tak zaplatí za auto a daleko víc, ale smozřejmě z dalších hledisek to srovnávat nejde(komfort, brzdy)- proti tomu je astra f jak wartburg.Hlavně mi nepište co zas porovnávám, napište něco kloudnýho a poučnýho, Jirka


nerad se do těchto diskusí montuji,ale jestli fabia RS nestíhá,tak s tebou ten člověk očividně nezávodil...
Při porovnání výkonu a kroutáku versus váha auta je ta RS celkem slušné poježdění.Netušim teda jak ti ta 1.6 jede,ale s V6 ve Vectře jsem měl s F RS celkem problém..Z toho usuzuji,že ti ta 1.6 jede na zrychlení jako V6 ? no teda,nevim,co si myslet.. __;

[ Upraveno Monday 05 March 2007 - 11:24:02 ]

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Jiřik
Monday 05 March 2007 - 14:11:51 Citovat
Host
Ahoj, dík za ohlasy,abych upřesnil: fábka RS nestíhá při: zrychlení do 100 km/h, pak do 160 jede stejně a pak mě předjede, v těchhle rychlostech už je ta 16xel líná, podle tacho jede sice 220, ale zrychluje tam bídně. Dál ji vezmu v prudším kopci, ale v zatáčkách zase líp sedí, tam mi ujíždí, hlavně na brzdy, jestli spočítáš váhovej poměr, astra: 1030kg, 118koní(spousta úprav), fábka: 1300kg, 130koní.čau Jirka
VGT
Monday 05 March 2007 - 14:49:41 Citovat
Host
Jiřík napsal ...

Zatím jsem .... totálně pokořil A4 2.5TDI, novou octávku 2.0TDI i fábka RS se mnou ... neudrží krok

Jirko, pokud jsi dokázal tohle se šestnáctistovkou, klobouk před tebou dolů. Pokud je tomu tak, jak píšeš, tak asi nemá kdo ani co ti poradit (a ještě navíc, aby to nestálo moc peněz). Naopak, určitě tě za těžké prachy koupí kterákoliv z renomovaných světových automobilek, jen co se o tobě dozví.
qpc
Monday 05 March 2007 - 15:14:43 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Jiřik: tohle vlákno začalo o výměně vaček,z toho tudiž chápu,že je tam nemáš.Co jsem zde četl,co jsi upravil(viz to sání a pár drobností) ,tak to tomu motoru jistě prospělo.Nicméně po mě nechtěj,abych ti opravdu věřil,že s motorem x16 jsi ujížděl těm autum,co píšeš.pakliže to byly nějaké pouliční závody,tak to neberu jako porovnání.Milerád tě na nějakých sprintech uvidim a přiřadim tě k oněm zminovanym autum a uvidíme,jak moc to tomu motoru pomohlo.Věřim,že ti to celkem jede,ale věz,že mam ve Vectře 143kw a opravdu jsem měl na rozjed s F RS big problem.neber to prosim jako posmívání,ale jak již bylo výše psáno,tady už ti asi nikdo neporadí.výměnu vaček tady s timto motorem asi nikdo neabsolvoval,přece jen neni to tuningový klub i když pár lidí si to samozřejmě tuní.přeji ti hodně štěstí při dalších úpravách a dej vědět jak jsi případně dopadl.Někdy zkus ty sprinty a napiš dosažený čas.předem dik

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Tuesday 06 March 2007 - 10:49:28 Citovat
Host
Jiřik napsal ...

Ahoj, dík za ohlasy,abych upřesnil: fábka RS nestíhá při: zrychlení do 100 km/h, pak do 160 jede stejně a pak mě předjede, v těchhle rychlostech už je ta 16xel líná, podle tacho jede sice 220, ale zrychluje tam bídně. Dál ji vezmu v prudším kopci, ale v zatáčkách zase líp sedí, tam mi ujíždí, hlavně na brzdy, jestli spočítáš váhovej poměr, astra: 1030kg, 118koní(spousta úprav), fábka: 1300kg, 130koní.čau Jirka

z astry si po upravach (neviem co si upravil ale lacne to nebolo)dostal 118 koni a 1,8 16V ma seriovo 115 koni tak neviem ci sa to oplatilo
Jiřik
Wednesday 07 March 2007 - 09:35:09 Citovat
Host
Ahoj, díky za příspěvky, určitě změřim čas na 400m a pak napíšu, teď ale musím trochu opravovat, z toho množství vzduchu se mi nějak posrala lambda sonda a možná i něco dalšího, ale vzdát to nechci, dokud ho totálně nezadřu, bude dostávat kouř.Přitom to takhle fachá už přes rok.
jakub-ko
Wednesday 07 March 2007 - 09:49:00 Citovat
Host
ja som to vravel "tunning tunning" __; __; __;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1333 sec,0.1004 z toho dotazů.