• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
lemy na blatníky omega B
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mvtechnik
Sunday 26 November 2006 - 22:38:48 Citovat
Host
zdravím,
jak už se to stává na parkovišti mi slepouš škrábl zadní blatník (nechápu jak může někdo předlídnout omegu __; ), přesněji lem blatníku, žádná hluboká rána jen škrábance na lemu. Chtěl bych to vyřešit platovým lemem po řádném antikorozním ošetření, nechce se mi dávat nový lem a vařit zdravý blatník.
Začal jsem shánět něco na způsob omega lotus - zatím na netu ale ať jsem bloudil jak jsem bloudil zatím jsem nic nenašel. Má někdo radu z jakého jiného vozu by pasovaly plast. lemy na omegu od nějaké tuning firmy než udělám šablonu a budu chodit po parkovišti a zkoušet velikosti lemů jiných aut

díky
JOB
Sunday 26 November 2006 - 22:52:44 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Nerad tě zklamu ale plastovej lem na zadních blatníkách má asi stejnej efekt jako když dáš hnojivo do truhlíku s kytkama.Prostě to hezky pokvete.Já už dneska tyhle škrábanmce moc neřeším ale kdysi jsem měl na volvo v kufru Spray s barvou kterou jsem si nechal namíchat a proste jsem to lehce zabrousil ( zdrsnil ) přestříkl a zaleštil. Neříkám že to nebylo vidět ale kdo to nevěděl tak si toho nevšiml.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

mvtechnik
Tuesday 28 November 2006 - 09:08:14 Citovat
Host
máš pravdu, uvažuji o tom že bych to stříknul, servis za práci a stříkání chce 25000 to je jejich odhad.
chci to vytmelit a natřít plastickou barvou na spodky , lem beru jak levnější finální opravu
VGT
Tuesday 28 November 2006 - 09:17:59 Citovat
Host
Také jsem to viděl stříknuté bitumenovým nástřikem (protiabrazivní nástřik na podvozky). Dělají více druhů, některé jsou černé a nechají se tak, jiné druhy se dají přestříkat autolakem. Někomu se to může zdát nehezké, někdo to může hodnotit tak, že to je snesitelné.
Yper
Tuesday 28 November 2006 - 09:19:42 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 mvtechnik: počkej, neupsal jsi se? 25 tis. nebo 2,5 tisíce?
2,5 tisíce možná tak nějak odpovídá. Chtělo by to, kdyby jsi sem třeba hodil fotku jak Ti to nějakej ten "slepouš" poškodil. Máš?
Jinak plastové lemy vypadají na utě celkem hezky a zvlášť, když máš vytažená kola ven, ale jak píše JOB, pokud to není udělané profesionálně, tak to tam šíleně hnije.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
mvtechnik
Wednesday 06 December 2006 - 10:16:04 Citovat
Host
ta cena je za výměnu plastových lišt na dveřích a blatníku, v rohu nad lištou u blatníku jsou dveře lehce promáčkunuty a odřeny - blatník o odřen po celé délce lemu a zadní blatník je škrábnut dole pod lištou, takže výsledek servisu - vyspravení - vytažení promáčkliny dveří, nové lišty dveře - blatník nový lem blatníku a lakování dveří a celého blatníku . Jen lak odhadli na 12000.
rozhodně se mi do toho nechce jít, spíš pořádně ošetřit - vytmelit a stříknout a rozleštit - ošetřeno mám ostatní po zimě , ale nějaký lemy by se mi líbily
JOB
Wednesday 06 December 2006 - 19:25:50 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
12 000,- za lak na blatníku ? To máš blatník přes celý auto nebo co ? Běžná cena je 2 000,- za 1 díl.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Wednesday 06 December 2006 - 19:31:18 Citovat
Host
mvtechnik napsal ...

ta cena je za výměnu plastových lišt na dveřích a blatníku, v rohu nad lištou u blatníku jsou dveře lehce promáčkunuty a odřeny - blatník o odřen po celé délce lemu a zadní blatník je škrábnut dole pod lištou, takže výsledek servisu - vyspravení - vytažení promáčkliny dveří, nové lišty dveře - blatník nový lem blatníku a lakování dveří a celého blatníku . Jen lak odhadli na 12000.
rozhodně se mi do toho nechce jít, spíš pořádně ošetřit - vytmelit a stříknout a rozleštit - ošetřeno mám ostatní po zimě , ale nějaký lemy by se mi líbily


Bezna cena u lakyrnika je 2500,- Kc za dil (mimo velkych nebo clenitych) pokud nemusi prilis tmelit a brousit ....
Jan
Wednesday 14 November 2012 - 18:10:58 Citovat
Host
Ahoj, kryty lemů jsem našel tady: Odkaz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1727 sec,0.1352 z toho dotazů.