• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Elektromotor posilovaèe øízení EPS
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomino75
Monday 27 November 2006 - 15:14:48 Citovat
Host
Najeto podle tchmtr...75.000. A je to dovoz Italie. Celkem tomu verim, voni to novotou. A kupoval to se mnou clovek,co se zivi dovozem aut.

Tom.
Yper
Tuesday 28 November 2006 - 07:56:44 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Tomino: ..pokud tam máš to, co píšeš a ostatní to potvrzují, tak jseš skutečně v háji - v tom případě, že je přímo porucha v servu!
Princip tohoto serva jsem popsal v jiném vlákně - jak je zapojený a jak funguje a je to jak píše Marek. Já osobně neznám nikoho, kdo by to uměl opravovat.
Celá tyč řízení od volantu a až k napojení na hřeben je vlastně monoblok.
1 - podívej se na napětí v palubní síti po nastartování a na volnoběh - mělo by být cca 14,0 V.
2 - pokud budou výkyvy v palubní síti, tak se podívej na ty uhlíky v altíku jak uváděli jiní
3 - ještě bych se podíval na stav baterie, protože to je takový bufr na vyrovnávání počátečních vysokých proudových odběrů - např. servo při otočení na jakoukoliv stranu.

Jinak mám dojem, že tohle "pouze" pulsně-elektrické, má několik režimů chodu - zkus jej vyzkoušet při různých režimech. Největší odběr na motor serva je v režimu městského provozu - tzn., že volantem se dá točit jen ukazováčkem jedné ruky - zvlášť vhodné pro dnešní anorektičky! &|
Ale nevím, zda tenhle režim lze navolit i u Corsy.
Všechny dnešní Fiaty to mají - také Itálie!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Marek
Wednesday 29 November 2006 - 09:45:24 Citovat
Host
Toto jak píše Yper jsem viděl teď u té nové Corsy opravdu krásná a při přrkročení rychlosti 69 km ztuhne řízení
Jo A norektičky to je běs,ale ono ani některý chlapi na tom nejsou o moc lépe
Známej to má ve Fiatu Punto to nové 2005 a to tuhne již při 55 km __;
Tomino75
Thursday 30 November 2006 - 13:57:57 Citovat
Host
Jeste jsem chtel podotknout, ze za dobu, co mám Corsu....asi 4 mesíce...se to stalo pouze 3x a bylo to jen chvilkové, ani ne sekundu.
Tom

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1822 sec,0.1427 z toho dotazů.