• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B 1,6 16V
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
JohNek
Friday 04 February 2005 - 20:12:38
Host
Tak ty fotky, přece jen přiąly.
riwal
Friday 04 February 2005 - 20:19:29
Host
Je to ono ?
JohNek
Saturday 05 February 2005 - 03:21:50
Host
Jo, je to ono. Jeste jednou dik.
NIO
Saturday 05 February 2005 - 08:21:50
Host
LukBuk193.84.33.171 napsal ...
Ty el.okna vzadu a zrcatka mě taky aľ tak navedi,ale chtěl bych ty mlhovky-u nás(Jeseník) jsou pořád mlhy a o té opěrce uľ hodně přemýąlím (800kč ) ,jenľe na těch strákách nepíąí jaký má potah....To radio měú plně sere-chtěl jsem měnič-chci kazety i CD. Nevíte někdo něco o těch mlhovkách?Nejde to jen koupit světla a připojit ke stávajícím drátům?!amazed


pokud tam mas kabelaz az do narazniku tak vymen cely sdruzeny spinac na svetla, aby tam bylo i tlacitko na mlhovky. pak do pojistek, nebo multitimeru vloz origo rele a bude to chodit.
pokud chces nejaky ext vypinac nemuzes pouzit rozvod v aute co tam je predinstalovany,
LukBuk = branis
Tuesday 15 February 2005 - 12:26:33
Host
Zatim dik ,nio,mrknu na to a uvidime.Riwale neslo by poslat ten mail s fotem opěrky i mě?? I kldyľ se mi to nějak přestává líbit(bez ąroubů i bez druhýho dna),asi to není nejaka kvalita.muj mail Email
riwal
Tuesday 15 February 2005 - 13:05:07
Host
To s tou opěrkou bylo nějaké individuální selhání, jinak samo, ľe tam je druhý dno i ąrouby - stejně jsem tam ale dával jiný vruty s podloľkama.
Fotky hned posílám - uľ Ti to tam fičí.
JohNek
Tuesday 15 February 2005 - 15:12:56
Host
2 LukBuk: Tu opěrku si klidně objednej. ©rouby, i druhé dno mi v dodatečně poslali. Jak píąe riwal: individualní selhání.
Ty jejich ąrouby jsou vcelku k ničemu, taky jsem tam davál jiné i s podloľkami.
branis
Tuesday 22 February 2005 - 09:44:01
Host
tak uz ta opěrka přiletěla,vypada dobře.Teď jen instalace.Vzhledem k tomu,ľe tam mám i repro s Hands free(původní a blbé řeąení) musím to hezky předělat.asi se to tam nevleze spolu.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1705 sec,0.1440 z toho dotazů.