• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zapojení zvuku z PDA do Philips CAR 400
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bandita
Sunday 29 October 2006 - 21:44:23 Citovat
Host
Mám PDA s GPS navigací a má audio výstup 3,5mm Jack.
Mohu ho nejak zapojit do Philips CAR 400??
Nerad bych to resil pres kazetovej adaptér
Predem díky za reakce....

VB X20XEV rv.2000
Egi
Monday 30 October 2006 - 10:39:46 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
U tohohle radia jiná možnost propojení, než kazetový adapter není. Sam to používám, jak na CAR 400, tak na CAR 600. Další to řešení je externí reproduktor, ale to je použitelné akorát pro navigaci, na přehrávání MP3 už ne e.

Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
Bandita
Monday 30 October 2006 - 21:53:03 Citovat
Host
Tak jsem koukal na radio a je tam napsany CCR 600. Nevim proc jsem mel zafixovany, ze mam CAR 400. Bylo by na te sestistovce mozny pripojit signal z 3,5mm Jacku?? Jde mi o Mp3 a hlas z navigace...
fedas
Tuesday 31 October 2006 - 14:03:12 Citovat
Host
když jde na tyhle radia připojit HF,tak tam musi jit pridat prakticky jakýkoliv signál,ale zapojeni na radiu z hlavy nevim,ale da se to vyčíst tady Odkaz
Dmcd
Tuesday 31 October 2006 - 15:03:58 Citovat
Host
fedas napsal ...

když jde na tyhle radia připojit HF,tak tam musi jit pridat prakticky jakýkoliv signál,ale zapojeni na radiu z hlavy nevim,ale da se to vyčíst tady Odkaz



Hlavni problem pripojeni na vstup pro telefon je ten, ze je to pripojeno pres oddelovaci transformator + radio uvnitr tento signal filtruje filtrem pro telefonni prenos (prenosove pasmo 300Hz-3kHz) takze zvuk za timto filtrem je akceptovatelny pro recove pasmo (nehuhla a je bez ostrych sykavek) ale na prenos zvuku z mp3 prehravace absolutne nevhodne - mam to otestovany na me HF sada s N6230 + pohledem do schemat...
tzn. tudy cesta nevede - chtel jsem to uz davno pouzit na poslouchani hudby z telefonu (ma mp3 prehravac)...



[ Upraveno Tuesday 31 October 2006 - 15:05:37 ]
Bandita
Wednesday 01 November 2006 - 08:18:36 Citovat
Host
Chtelo by to vyuzit vstup z CD Changeru. Nasel jsem sikovnou polskou stranku o zapojeni ISO konektori atd, ale moc se v tech zkratkach nevyznam
Odkaz
Odkaz
Odkaz

Jako posledni moznost je kazetovej adapter, ale tim bych to resil opravdu nerad......
Cesťák
Thursday 30 August 2007 - 17:12:16 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Ahoj kluci, obnovuji toto vlákno, protože mám potřebu přehrávat si v autě vlastní kompilace. V minulosti jsem tu řešil problém, že mi changer u PHILIPES CCR 600 nebere vypalovaná cd. Nakonec jste mi poradili, ale stejně se to příležitostně seká a někdy se i zrychluje a zpomaluje reprodukce. Zcela jistě je to právě neschopností jednotky přečíst data z vypáleného CD. Origoš přehrává dobře, ale to bych potřeboval měnič aspoň na 10CD.
Jako telefon používám PDA VARIO od HTC a to má výstup (JACK), který by se dal použít. Poradíte mi někdo, jak to zapojit? a jde to vůbec? Changer tudíž nepotřebuji, a můžu jej úplně odpojit, pokud to nebude nutné, tím líp.
Můžu taky koupit nějaký jetý changer, který už čte MP3? Ten můj je v kastlíku spolujezdce a je na 4CD.
Co je to ten adaptér na kazetu? Je to použitelný?
Dík za rady.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Martas_
Thursday 30 August 2007 - 17:54:24 Citovat
Host
Tech moznosti je nekolik (samozrejme pokud neuvazujeme ze zarizeni ma nejaky linkovy vstup, i kdyz to originalni pristroje obvykle nemaji), lze je rozdelit na takove ktere lze udelat bez zasahu do nainstalovanych zarizeni a na takove, ktere znamenaji zasah do zarizeni.

K tem prvnim patri jiz zminovane :
1. Adapter jack - kazeta
Urcite funkcni a levne reseni (cenaadapteru 200 - 300), ma vsak tu nevyhodu ze kmitoctovy rozsah a dynamika je totozny s rozsahem kazetaku ktery priznejme si nebyva prilis skvalitni, nehlede na to ze kazetak sam o sobe produkuje pomerne dost sumu a navic v interieru je prekazejici drat z prostredku stredoveho panelu a zarizeni ze ktereho se hudba ci slovo prehrava musi byt take nekde pobliz.

2. VKV Transmitter napr. Odkaz
Tot zarizeni je tez funkcni, dnes uz ho lze i legalne provozovat, podle umisteni zasuvky na zapalovac bude asi prekazet mene nez predchozi zarizeni (i kdyz mozna v nekterych modelech bude jeho provozovani z duvodu umisteni problematicke), nicmene ani toto neni uplne to prave. Clen OCR Jeronimo si presne tento poridil a diky tomu ze ma VeBe Caravan ktery ma antenu venku a pomerne daleko od pristrojove desky tak ma signal znacne kolisavy a nachylny k ruseni (u VeBe sedan by toto mohlo byt lepsi diky integrovasne antene v zadnim okne) a i zde plati ze kvalita je omezena tim co je mozne prehrat na VKV prijimaci.

Druha moznost, a to upravit nainstalovany pristroj vyzaduje "odborny zasah", nicmene pro zkuseneho "Hifistu" zejmena pokud by clovek mel po ruce schema by nemel byt problem vytahnou nizkofrekvencni vstup a dalsi upravou by mohlo byt treba odpojeni motorku kazetaku, pripadne tento vstup impedancne upravit a domnivam se ze kvalita reprodukce z takto upraveneho pristroje by byla urcite lepsi nez pri pouziti vyse uvedenych pridavnych zarizeni, ale samozrejme vyzaduje demontaz "radia" a jeho upravu byt ta by nemela byt prilis slozita.

A posledni moznosti je nahradit originalni radio takovym ktere splnuje pozadovanou funkcnost a lze i pri pouziti "redukci" (pripadne koupi zarizeni ktere toto umi uz z vyroby) zachovat funkcnost napr. ovladani na volantu nebo zobrazovani udaju na display.
Cesťák
Thursday 30 August 2007 - 18:20:16 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Ty nuly a jedničky, co jsou z CD měniče nejsou stejné jako nuly a jedničky co jdou z jacka? Laicky řečeno, nelze najít kabel, kderý vede jedničky a druhý, který vede nuly z měniče a naletovat na něj výstup z PDA? Tam by měla být kvalita 100%.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Martas_
Thursday 30 August 2007 - 18:24:12 Citovat
Host
Vystup z PDA na jack bude Analogovy, kazdopadne i kdyby byl digitalni byl by potreba nejaky prevodnik (myslim ze co Changer to original), takze prenos prostrednictvim analogoveho signalu bude urcite jednodussi.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1439 sec,0.1070 z toho dotazů.