• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Xenony - aut. sklon
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vraňoch
Saturday 31 March 2007 - 22:30:09 Citovat
Host
Mare k napsal ...

Tohle Omega nedělá-při zapnutí světel se žádná jízda dolů a nahoru nekoná! U žádné Omegy s xenonama!!! Jediný spolehlivý způsob jak to poznat je, zapnout zapalování (nestartovat), zapnout světla, otevřít motor a zhoupnout se v předu na autě-a je krásně slyšet, jak ty motorky se světlama hýbou. Za jízdy je to vidět taky, ale málo a musí se na to člověk zaměřit. Leda když se prudce zastaví proti zdi, tak je vidět, jak se ty světla dorovnávají i když se auto zhoupne.

Opatrne s tim velkym kvantifikatorem (U zadne Omegy...). Minimalne u te moji se tak deje.
Mare k
Sunday 01 April 2007 - 11:57:23 Citovat
Host
Vraňoch: Nezlob se, ale nevěřím tomu-viděl jsem X OB2000 (OC) a pár starších OB s xenonama-při zapínání světel se fakt nic necentruje a nesjíždí až dolů a pak zpátky do správné pozice... Maximálně se to lehce dorovná oproti stavu před vypnutím světel (naložení věcí do kufru, nasednutí, vysednutí lidí...). Dost jsem se o to zajímal, když mi to u mé OB2000 nedělalo, tak pokaždé, když jsem viděl nějakou jinou, tak jsem si to nechal zapnout a úplně dolů a zpátky jsem to ještě nikdy jet neviděl. Nevim, ale myslím si, že ty světla nemají žádnou samodiagnostiku-asi nejsou dostatečně moderní. U jiných aut jsem to samozřejmě viděl. Pokud ti to ale jezdí, tak se omlouvám a jsi potom jedinej o kom jsem slyšel, že mu to dělá.
ytam
Wednesday 25 July 2007 - 03:58:45 Citovat
Host
Ahoj, nějak mi ty xenony svítěj strašně málo.Měl jsem na jiný OB taky čočky s žárovkama a svítili daleko líp.Teď vidím tak na 2metry.Nemůžou být už opotřebovaný a vysvícený??Nechal jsem je seřídit a je to stejný.Tak čím to může být??
qpc
Wednesday 25 July 2007 - 10:19:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Ytam: nemáš jen zašpiněné ty čočky? Občas se uvnitř spotěj a nalepí se na ně prach..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ytam
Wednesday 25 July 2007 - 11:44:57 Citovat
Host
čočky jsou docela čistý, tak jsem myslel jestli není třeba něco s tím xenonem.
qpc
Wednesday 25 July 2007 - 16:15:35 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ytam napsal ...

čočky jsou docela čistý, tak jsem myslel jestli není třeba něco s tím xenonem.



no,maximálně můžeš zkusit jinou výbojku.Nemáš je třeba nějak jinak uchycené nebo posunuté v patici?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ytam
Tuesday 07 August 2007 - 19:40:05 Citovat
Host
Tak jsem byl v servisu a říkali, že se musí vyměnit výbojka.Nevíte kolik tak může stát?Cos myslel tím špatně uchycená v patici?Myslel jsem, že to de uchytit jen jedním způsobem? __;
Marek
Tuesday 14 August 2007 - 08:04:18 Citovat
Host
Uchytit to jde jen jedním způsobem. Pokud by tam tu výbojku někdo dal jinak, než má být, tak by asi musel použít o dost víc síly, než je zdrávo... Jinak výbojky jsem sehnal od nějakýho borečka z Prahy 400,-/kus. Jsou to fungl nový Philips D2S-jen bez krabiček. Nevím kde to bere, ani mě to nějak moc nezajímalo. Ale bral jsem je už 2x (ještě pro kámoše) a svítí doteď naprosto bez problémů. Kdyby byl zájem o kontakt na tocho xenonáře, tak napište.
Oťas
Wednesday 15 August 2007 - 16:58:18 Citovat
Host
Marek napsal ...

. Kdyby byl zájem o kontakt na tocho xenonáøe, tak napište.

Marku pošli mi prosím tì ten kontakt..... Email
dík
Legend
Wednesday 26 September 2007 - 08:47:32 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
Palubní počítač mi hlásí "Headlamp levelling" a je vidět, že levé světlo svítí o něco níž než pravé. Bude chyba v senzoru výšky předku auta na rameni (na dotek je dost vyvaklané) a motůrek ve světle v důsledku špatného senzoru výšky neví do jaké polohy má světlo nastavit, nebo chyba v motorku?

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2357 sec,0.1630 z toho dotazů.