• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Koženka na řadící páce..
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgadaa
Thursday 17 May 2007 - 18:23:23 Citovat
Host
to by mne taky zajimalo, mne se to pare, myslite, ze se to da zasit. Jinak docela slusnou kozenonu hlavici radici paky z trilitrove omegy jsem sehnal na vrakale snad za kilo, coz bylo docela potreby, predchozi majitel tam dal tuzingovy umelohmotovy kram z hypernovy
Isaac
Thursday 17 May 2007 - 22:39:08 Citovat
Host
Na precalouneni volantu na Omeze se take chystam.. Mam komplet cely interier ve svetle kuzi, jen na volantu, radicce automatu a rucni brzde je cerna kuze. Chci mit ve svetle kuzi vsechno, takze uz objizdim calounictvi a kozenarstvi a shanim ten pravy odstin kuze Az to bude tak se pochubim s foto.
Gizmo_CZ
Friday 18 May 2007 - 22:25:17 Citovat
Host
Už dělám svou vlastní koženku pod řadičku Vše fotím, tak pak dám info jak to dopadlo.

Jinak V Prostějově v bývalém Řempu (nyní Řempro - Netušilova ulice (jak je Čedok)) je jedině tam k sehnání ta zatracená koženka! Mají sice pouze černou nebo hnědou, ale dávají jí už od 0.5m! Cena za 1m je 210Kč.

Za těch 105Kč by těch "koženek" mohlo být tak 2 - 3 __;
Gizmo_CZ
Wednesday 23 May 2007 - 08:31:55 Citovat
Host
Tak máma byla rychlejší než "smrt" Než jsem přijel z práce tak mi jí ušila!!
Práce je to hrozná a pokud někdo nemá šící stroj tam v ruce na 99% práce nemožná!

Koženku (malounko silnější než je originál) zakoupíte ve fy. ŘEMPO 1m stojí 210Kč a na půl metru koženky ušijete cca 4 celé kusy. Bohužel míň jak půl metru Vám neprodají.


Jednoduchý postup:

Starou koženku vymontovat, rozpárat, obkreslit na novou koženku fixou + na každou stranu přidat tak 1cm pro sešití, vystřihnout, sešít na stroji. __;

Když to tak vezmu tak čas strávený hledáním materiálu + cena koženky + čas a práce s ušitím = výsledek né vždy 100% jako originál nebo dokonce levnější a kvalitnější provedení ušití fy. na zakázku za 550Kč!


Prostě vykašlete se na to a raději si kupte tu manžetu z pravé kůže kterou šije fy. za 550Kč! Máte to o 100% lepší + bez starostí a ztráty času!! __;
Gizmo_CZ
Wednesday 23 May 2007 - 08:35:17 Citovat
Host
Ještě odkaz na tu fy.
Odkaz

__;
Koudy
Wednesday 23 May 2007 - 09:24:58 Citovat
Host
550,- je celkem dost. Já jsem původní rozstřihl, abych měl míry, v brašnářství mi dali vybrat z odřezků kůže zadara a za 120,- ušili podle té původní, spodní plast jsem si přidělal sám.
freez
Thursday 31 January 2008 - 13:30:25 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Pánové mám pro Vás zase jeden vysoce inteligentní a zapeklitý problém, chci si nechat ušít novou manžetu na fofrklacek a na ručku a teď problém , jelikož mám dřevěný interiér a chtěl bych jej zachovat , přemýšlím co by se k tomu hodilo za kůži. Mám představu buď černá (kterou ale zase má každej ) a nebo nějakou hnědou mám tu přibližnou fotečku , je tam černá a pak retuš z té hnědě a samotná ta hněda na dřevěném podkladu , pokud pánové někdo řešil podobný problém co za kůži ke dřevu napište mi ať mám představu a koukněte na ten návrh, co vy na to.



Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
qpc
Thursday 31 January 2008 - 16:28:12 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
asi bych tam Freezaáku dal tu černou,ta barva je universální a defacto se hodí ke všemu,prd na tože to má kdekdo,ale ta hnědá,no nevim-nevim...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


freez
Thursday 31 January 2008 - 16:44:06 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
No to si právě říkám taky , jen jsem myslel že když už to budu měnit že bych si vzal něco ...no ....víš jak jenže k tomu dřevu je to fakt těžký , být tam černej plast je to o něčem jiném , ale dřevo je dřevo , k tomu nepasuje halt všechno , ještě přemejšlím jestli to nechat prošít černou a nebo jinou barvou nití ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
qpc
Thursday 31 January 2008 - 16:53:33 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
k tomu šedivému okolo? Asi bych se držel klasiky..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2317 sec,0.1628 z toho dotazů.