• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
lita kola
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaFM
Tuesday 22 April 2008 - 21:00:52 Citovat
Host
Vím že toto téma je podle date pase ale chci jen poznamenat jak tu kdosi psal že na opela 14 kola tak tomu jako si dělá prdel ne !!!!Kola dělaj auto a kola musí být a nezlob te se na mě ale 14 kola je jak na škodovce.Já jsme měl kdysi na rapidu 15 kola aa vše Ok.Navíc jak tu řešíte co máte anemáte v techničaku musím říct že jak policajti vidí novější auto tak na to kašlou ,je jim fuk co tam je a co ne!!!!Někdo se tady ptal je stli tam dá 16 kola vím že vlezou i 18 ale záleží na palcívh a ET a hlavně také pneu.Já osobně mám na VeBe 8x17 ET 35 215/45 17 a je to úplně vklidu ikdyž auto naložím lidmi a bágly tak vše ok.Nezlob te se každý máme jiný názor na svět.
Martas
Tuesday 22 April 2008 - 21:12:03 Citovat
Host
JardaFM napsal ...

Vím že toto téma je podle date pase ale chci jen poznamenat jak tu kdosi psal že na opela 14 kola tak tomu jako si dělá prdel ne !!!! Já jsme měl kdysi na rapidu 15 kola aa vše Ok.Navíc jak tu řešíte co máte anemáte v techničaku musím říct že jak policajti vidí novější auto tak na to kašlou ,je jim fuk co tam je a co ne!!!!



Existuji i jine aspekty, kdyz pominu ze predfaceliftova VeBe skutecne v nekterych provedenich byla na 14 palcovych kolech, tak ne nepodstatny je fakt, ze v dnesni dobe se pojistovny chytaji kde ceho jen aby nemusely hradit skodu.

Neznam osobne nekoho komu se to nize uvedene opravdu prihodilo ale ...

Ono to prijde lito kdyz pojistovna zjisti (jsme v Cechach, dobra duse se leckdy najde) ze jsem mel na aute kde jsou schvaleny 15 palcovy kola 17 a diky tomu me neuhradi skodu nebo dokonce ji ja budu muset uhradit nekomu jinymu ... No ale zase jsem za frajera.

No a pak samozrejme cim vetsi kola, tim nizsi profil a tim veti "zebrinak" z toho auta udelam.
pepik
Tuesday 22 April 2008 - 21:35:00 Citovat
Host
Těch vihružek ze strany pojišťovny jsem zde čet mnoho.
Nikdo zde nepsal konkrétní případ že musel hradit ze sveho ačkol byl nevinny dle zákona, ALE měl něco nehomologovaného či jiného než v TP.
Tuhle jsem se schválně optal u česke pojištovny .. ohledně kol.. jestly přihlíží, nebo vubec zapisují v protokolu jaké vozidlo v připadě havarie mělo rozmer atd.
A bylomne řečeno že NE.
A ani jsem se s tím i co jsem se ptal nikdo nesetkal.
Takže by bylo namístě se pozdžet kritiky..pořípadě negativních závěru že si na Vectru někdo chce dát 17" 18" nebo 20" kola.
Ano zakon hovoři.., ale pojištovny to nekontrolují. A na STK mnohdy ani nevědí.
JardaFM
Wednesday 23 April 2008 - 18:32:02 Citovat
Host
Zdravím tak jsem to tak trochu zjištoval stěma pojištovnama.Mám známeho co mi pojistil auto i všem členum s rodiny .Je to tak že když přijde pojištovak fotit auto tak to co na tom autě nafotí(kola,naraznik,světla....)tak to musí pojištovna uhradit!!!!!!Pokud se to samozřejmě ještě vyrádbí!!!! _;
TOMdesign
Wednesday 23 April 2008 - 22:59:05 Citovat
Uživatel #1280
Registrován: Wednesday 10 October 2007 - 15:42:35
Příspěvků: 572
K tomu žebřiňáku..... Mám 17" kola a oproti 15" zimním nepociťuju žádné nepříjemné pocity. Je pravda, že mám komplet vyměněný tlumiče, čepy, tyčky, silenty na zadní nápravě... Takže pohoda... _;

Insignia ST OPC fl. /2017/

Insignia Biturbo OPC line fl. - prodáno

Signum 2,8 V6 turbo 184 kW


Signum V6 CDTI 08/07 - už taky není
-
VECTRA B 3,0 V6 X30XE - prodáno


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1808 sec,0.1445 z toho dotazů.