• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oepl Astra Caravan 16i(X16SZR) závada
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Zdenda
Wednesday 26 January 2005 - 10:22:39
Host
Přátelé já Vás vąechny zdravím.Chtěl bych Vás touto cestou poľádat o radu.Moľná ľe uľ se Vám to někomu stalo.Mám Opel Astra Caravan 16i r.v.97 s motorem 55kw.Předevčírem večer jsem přijel domů,auto bylo v pořádku.Ráno jsem chtěl odjet do práce,auto jsem nastartoval,chytlo na tři válce,pak chvíli běľelo normálně na čtyři.Jenľe neľ jsem oąkrabal okna,tak motor zdechnul.Benzín tam jde.svíčky byly uchcaný.Tak jsem dal jiný suchý.pak jsem zkouąel jestli to hází jiskru.A to je asi ten problém.Rozdělovač hází jiskru jenom občas.Tak ľe motor má chvílemi velkou snahu chytit,a po pár protočeních na startér je úplně mrtvej.Chci se zeptat uľ se to někomu z Vás stalo.Co jste v takovém případě měnili?A jak jste závadu diagnostikovali?Jinak jsou v motoru nový filtry,těsnění pod vstřikem atd. Závada je určitě někde v elektronice.Můľete mi někdo prosím Vás pěkně poradit.Díky předem.Zdenda.
NIO
Wednesday 26 January 2005 - 20:20:46
Host
pokud toi teda ma rozdelaovac muze byt vlhky , nebo kabely, nebo pokud ma uz v sobe zapalovaci modul muze byt ko, nebo jeste pokud to ma modul pod civkou. Nebo cidlo otacek je v haji a pali to jinde.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1515 sec,0.1239 z toho dotazů.