• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Automatické rozsvěcení světel
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 [8]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomin
Tuesday 11 December 2007 - 21:06:28 Citovat
Host
Ja mam jeden modulek postaveny, ale stale ho dluzim jednomu clenovi, kteremu jsem ho (asi pred rokem __; ) slibil. Mam ho hotovy, jen ho dat do krabicky kterou mam taky koupenou.
Zkusim ho kontaktovat a pokud uz ho nebude chtit, je tenhle volny za 500,-
legionar
Wednesday 12 December 2007 - 20:20:45 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Musel jsem smazat 3 příspěvky z databaze ale vložim je sem prostřednictvím mého nicku :

HTC napsal :

2tomin..Ahoj ted trochu odbocim. Taky si to zapojuju, A mam otazku: kde je prosim te, pojistka na osvetleni palubky ? Vyhodil jsem vsechny pojistky a kdyz otocim spinacem svetel tak stale sviti SPZ i budiky ":-( mam OB 98 a necitelne viko kde to asi bylo vyznaceno. Jde mi o zapojeni ARS smart a nekdo tu psal ze zapojit to do pinu c. 3 myslim( v konektoru K57) nelze, ze je to okruh az za pojistkama,ci co.
Nu a ma hlavni zni otazka jak to udelat at mi sviti proste "cele auto" ne jen svetla?

Tomin napsal : Kde je pojistka nevim, mam Cecko. Jestli je to stejne, muzu se ti zitra mrknout, ale to ti spis driv napise nekdo jiny.
To s tim kontaktem c.3 jsem trochu zminil taky ja. Jde o to, ze pokud chces rozsvitit cely auto pres tenhle konektor, musel by si asi pustit stavu nazpet do budiku pres kontakt c.3, ktery je normalne myslen jen jako "vstup do krabicky" a ne jako vystup.
Pak ale musis na tenhle drat dat jeste pojistku, protoze pres nej budou napajene obvody budiku (pozor - take mlhovek !, takze pojistka nemuze byt moc slaba) a pokud by se neco sluslo, ....
No, nevim jestli by mi to za tohle stalo. Mozna to pujde udelat i jinak, nemam ted cas nad tim spekulovat a uz jsem psal, ze jsem to resil pred rokem a hlavu mam dneska total cistou .

Prikladam moje cmaranice s mnou odhadovanymi smery proudu.

a ještě jednou tomin :

Hm, tak nevim jak uploadnout obrazek. Driv mi to slo, ale to jsem mel myslim pod oknom pro odpoved na to pole. Ted tam neni
Takze link

Moc se omlouvám co se zde stalo



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Tomin
Thursday 13 December 2007 - 10:57:41 Citovat
Host
to Legionar: diky a vubec se neomlouvej. Proste se to vychytava. To je vsude.

ten link na schema:
Odkaz
liberty
Saturday 22 August 2009 - 20:52:43 Citovat
Host
JÁ SI KOUPIL AUTOMATICKÉ ROZSVÌCOVÁNÍ NA AUKRU ZA 500KÈ A ŠLAPE TO UŽ ROK A PÙL SUPROVÌ,AKORÁT KDYŽ SEDNU DO JINÉHO AUTA TAK ZAPOMÍNÁM ROZSVÍTIT....UŽ MÌ TO STÁLO 2X PO 200KÈ.
Darry
Sunday 23 August 2009 - 18:12:18 Citovat
Host
Zdravím. Pokud by měl někdo zájem o modul denního svícení na opel, který se jen nacvakne a osadí příslušná pojistka nechť se ozve buď na email Email, nebo na tel. 739307552, ale pouze SMS. Cena modulu je 300,-Kč + pošta. Petr

Oplu Zdar:www.djtomme.com/vectra
kate
Sunday 22 July 2012 - 15:21:23 Citovat
Host
zdravim chci se zeptat, mam vectru B 2000 po zapojení vozíku mi vyběhlo brake lamp fuse, koukala jsem na žárovky a ty jsou v cajku koukala jsem i na pojistky ale nějak nevim která to bude.. samý na světla ,stěrače ale znáček brzd jsem nenašla.. hledala jsem na netu a psali že to je pojistkou. poradíte?dík
PedroS
Friday 13 September 2013 - 18:46:55 Citovat
Host
Zdravím, mám Vectru C (2007) s obyčejnými xenony (bez AFL). Doposud mi fungovalo automatické zapínání světel po startu auta. Měnil jsem baterku, auto stálo jeden den bez aku a pravděpodobně se vymazalo nějaké nastavení v ŘJ, protože nyní se mi světla automaticky spouští už při zapnutí zapalování (i dokud nenastartuju). Dokázal by mi někdo poradit, jakým způsobem vrátit původní nastavení, aby se světla spouštěla opět až po nastartování? Díky
PedroS
Sunday 15 September 2013 - 10:29:03 Citovat
Host
Tak problém vyřešen. Po připojení na Op-com bylo veškeré nastavení v pořádku. Poté jsem zkontroloval všechny pojistky (také OK). Pak mě napadlo vyzkoušet mlhovky, a ty nešly zapnout ani při spuštěném motoru. To mě přivedlo na myšlenku zkontrolovat ovladač světel (modul s kolečkem, pomocí kterého se zapínají i mlhovky). Příčinou byl špatně zapojený konektor tohoto ovladače. Nebyl zcela dosazený. Po správném zapojení vše funguje jako dřív.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 [8]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1644 sec,0.1342 z toho dotazů.