• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cnetrál se zamyká a odemyká stále dokola
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Fowder
Friday 04 August 2006 - 09:51:35 Citovat
Host
Zdravím,
včera jsem měnil čalounění dveří u řidiče na Corse C a začal blbnout centrál. Když chxi auto zamknout, tak se hned zase odemkne,c ož se opakuje asi 2x nebo 3x. Pak většinou zamkne.
Je možný, že se něco ve dveřích skřípro při nadavání toho čalounění? A souvisí to s vnitřním osvětlením vozu?Přestalo to totiž zhasínat světlo mězi řidičem a spolujezdcem ve stropě. Před tím to bylo OK. __;
Díky moc
prťka
Friday 04 August 2006 - 09:57:35 Citovat
Host
To světlo..a nenechal si vytažený knoflík na světla ,že ti to pořád svítí?
Jestli nemá corsa C v multimetru nastaveno,že když je čudl vytažený...nejde zamknout,aby se nevybila baterka

[ Upraveno Friday 04 August 2006 - 10:07:05 ]
Fowder
Friday 04 August 2006 - 10:12:36 Citovat
Host
Asi jsem natvrdlej, ale nevím na jaký čudl se ptáš Venkovní světla jsou zhaslá, lampičky mezi řidičem a spolujezdcem taky, jedinné co nezhasíná je vnitřní světlo. Zajímavé je, že to nad zadní sedačkou se zhasne v pohodě. Ve předu je to stmívací, tak jsem právě myslel, že to má vazbu na centrál.
Ted mi došlo, že gto nezhaslo ani po nastartování, takže jsem musel ty žárovičky vyndat. V noci je to radost nevidět skoro ven
prťka
Friday 04 August 2006 - 10:17:59 Citovat
Host
Dofám,že mluvíme o tom samém...a ve tvém autě je to tak jak si myslím čím zapínáš světla?...knoflíkem,který má tři polohy....a ten když potáhneš k sobě..tak se ti rožne světlo v interiéru...když ho zamáčkneš tak zhasne...když otevřeš dveře ,tak se ti rožne...a když zavřeš...tak ti po pár sekundách pomalu pohasíná....ale když ten knoflík máš potáhnutý k sobě...tudíž vytažený...tak ti nezhasne a svítí doblba...i když si zavřel dveře...o tom mluvím já...doufám ,že mluvíme o stejné věci...jinak se omlouvám pokud ne
Fowder
Friday 04 August 2006 - 10:24:32 Citovat
Host
No mrknu na to. Jezdí s tím žena, takže si nejsem jist, ale mohlo by to být ono. Prý to zlobilo už dřív, tak žárovky vyndala sama, no teď když jsem měnil nárazník a pár blbinek kolem tak jsem si říkal, že je tam znovu dám a fungovalo to super. Tedy až do včerejška, kdy jsem dal nový tapec, do dveří řidiče, neb ve starém se urvalo madlo.
Jen mi neleze do hlavy ten centrál. Je možný, že by nějak reagoval na případný drhnutí kolíčku ve dveřích řidiče a zkoušel to pořád dokola.
Před tím to bylo OK. Blbnou jen LZ dveře, ale jak jsem to tu pročítal, bude to asi mikrospínač, takže až bude čas tak si zavspomínám na mládí a opráším pájku
Wendys
Friday 04 August 2006 - 15:27:18 Citovat
Host
Myslím , že by to mohlo být v tom dveřním spínači. Když je seplý - (otevřený dveře), tak centrál ti sice zavře ,ale hned zase otevře. Jenom nevím souvislost s tapecírunkem. Jedině že by si ho přitom urazil a on se ti pak nerozepne.
Fowder
Friday 04 August 2006 - 16:19:29 Citovat
Host
Spínač ve dveřích funguje, s tím jsem ostatně při montáži tapec. ani nepřišel do kontaktu, navíc zadní světlo interiéru zhasíná, což by v případě poruchy dveřního spínače asi nedělalo.
Jsem bohužel v práci, ale teď mi říkala žena, že spínač světel jde sice záčknout, ale vrací se zpět, takže možná je to v tom co psal Prťka.
Nevíte za kolik se dá cca sehnat na vrakáči a jak těžké je vyměnit ho?
Díky moc
prťka
Friday 04 August 2006 - 16:59:55 Citovat
Host
Nemusíš nic kupovat...stačí ho rozebrat a mrknout co je s tou pružinkou ,že ho pořád vrací
Fowder
Friday 04 August 2006 - 18:01:07 Citovat
Host
Díky za rady,
je na rozebrání toho spínače nějaký fígl, nebo je to jednoduchá záležitost?Nerad bych tam něco urval.
prťka
Saturday 05 August 2006 - 07:54:33 Citovat
Host
Nejhorší je ten spínač vyndat z palubky...no není to nejhorší...spíš musíš vědět jak...do knoflíku zespodu strčíš špejli zatlačíš a knoflík uvilníš a vytáhneš...a pak do těch dvou děr co se ti objeví dva hačky...zatáhnout za pružné pásky a je to venku...pak už je to jednoduché

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1573 sec,0.1254 z toho dotazů.