• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
"Rachtani" na jednom kole
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rhinos
Tuesday 01 August 2006 - 14:11:45 Citovat
Host
Mam Opel Corsu B.Vzdy po vymene pneu mi to na jednom kole jakoby rachtalo.Jako kdyby tam vubec nebyla brzdova desticka.na zacatku je dost vyrazny a postupem casu se to zlepsuje.(neco jako kdybych mel na kotoucovy brzde nakrivo ten kotouc)Podle me se to ozyva ze zadniho kola na strane ridice...nesetkal se s podobnym problemem uz nekdo?
jerry333
Wednesday 13 September 2006 - 12:18:54 Citovat
Host
Ja prave riesim nieco podobne! Prave zadne koleso sa sotva toci a ked idem tak tam nieco buchoce. Tak neviem ci je to lozisko alebo ostala "zakusnuta" rucna brzda. Bo uz sa mi raz stalo ze "rucna" ostala uplne zakusnuta. Ale nemozem dat dole bubon. Bo ako amater neviem ako na to pls. poradte. vdaka !!!
Losos
Wednesday 13 September 2006 - 19:04:14 Citovat
Uživatel #520
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:52:11
Příspěvků: 12
Musíš natočit díru co drží kolo, tak abys viděl nahoře vevnitř bubnu takový zubatý kolečko a šroubovákem uvolnil sevření paken. Jeto taková matka, kterou se seřizuje vzdálenost bzdových čelistí od bubnu.
Chce to baterku a trpělivost.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2083 sec,0.1726 z toho dotazů.